Aydın Adnan Menderes Üniversitesi  Devlet Konservatuarı Akademik Kurul Toplantısı yaptı

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Devlet Konservatuarı Akademik Kurul Toplantısı yaptı

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) Devlet Konservatuarı 2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı Güz Dönemi Akademik Kurul Toplantısı, gerçekleştirildi.

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) Devlet Konservatuarı 2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı Güz Dönemi Akademik Kurul Toplantısı, gerçekleştirildi.

Devlet Konservatuarının pandemi tedbirlerini yerine getirerek yüz yüze gerçekleştirdiği toplantı, Konservatuar Müdürü Prof. Dr. Mustafa Oner Uzun’un açılış konuşmasıyla başladı.

Yeni eğitim öğretim yılında, öğrencilere ve öğretim elemanlarına başarılar dileyen Uzun, “2020-2021 eğitim öğretim yılında, Geleneksel Türk Müziği Bölümü Lisans ve Tezli Yüksek Lisans birimleri ile Müzik ve Sahne Sanatları Lise biriminin ilk kez öğrenci alarak eğitim öğretime başlaması, eğitimde bütünlük ve sürekliliğin sağlanması açısından konservatuarımız için büyük önem arz etmektedir. Bu bağlamda, katkı sağlayan başta üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Selçuk Aldemir olmak üzere üniversitemizin tüm senato üyelerine kurumumuz adına teşekkür ediyoruz” dedi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Sizlerin seslerinizi duyurabilmek için yorum yapmayı ihmal etmeyin. Dikkat çeken yorumları sizlerin sesinizi duyurmak için haberleştiriyoruz. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.