Günlük Burç Yorumları 20 Eylül 2020...       Balık Burçları En Şanslı Döneminizdesiniz

Günlük Burç Yorumları 20 Eylül 2020... Balık Burçları En Şanslı Döneminizdesiniz

20 Eylül Cumartesi Günlük Burç Yorumları20 Eylül gün boyunca güneş yine başak burcunda, Koçta gerçekleşecek mars ise yüz elli derecelik açı yapmakta. Ufak çaplı kazalar söz konusu olabilir.

Kazalara açık bir gün olduğu için araç kullananlar da , yayalar da dikkatli olmalılar. Her türlü kazaya karşı evde dahi olsanız dikkatli olun. Eylül sonları, yirmi eylülden itibaren gökyüzünde tehlikeli açılar mevcut, İslam dininde Safer Ayı olarak bilinen ayda da alimler dikkatli olunmasını belirtmişlerdir. Kazalardan ve belalardan uzak olmak için sadaka ve inanışınıza göre bolca ibadet ve dikkatli hareket etme zamanındayız. 

Mars gerilemesi başladı sosyal medyanın, eğitim konularının ve iletişim gündemli bir ay. Merkür pluto karesi dika açısı, merkür saturn dik açısı olacak, marsta satürnle dik açıya gidiyor. Yani gökyüzünde dee dikleşen açılar yeryüzündeki dikleşmenin habercisi, 20 eylülden başlasa da asıl tehlikeli zamanlar 29 eylül sonrası, kendimizi ve çevremizi korumalıyız. Ülkeler arasında da bu sonbahar ve kış dönemi çok gergin enerjiler olacağını gösteriyor.

Koç Burcu Günlük Yorumu 20 Eylül 2020

Mars koç burcunda gerilediği için biraz yavaşlamak ve sakin hareket etmelisiniz. Para harcamalarınız yüksek olabilir. Ortaklı ilişkiler ve özel hayatınızda tutmayacağınız sözler altına girmeyin. Tutmak isteseniz bile bu dönem bu pek mümkün görünmüyor. İş alanınızda yeni ay gerçekleşicek, marsın gerilediğini unutmadan önceden konuşulan işler ile ilgili sadece kararlar alın.

Diyete başlamak için harika zamanlar, iş alanında önemli kişilerden desteklendiğiniz görünüyor.

Boğa Burcu Günlük Yorumu 20 Eylül 2020

Ailevi konularda çok keyiflisiniz, haftasonu veya haftabaşı misafiriniz gelmiş keyifli zamanlar geçirmiş olabilirsiniz. Aşk hayatınızla ilgili bazı mühim kararlar alacağa benziyorsunuz. Perşembe günü olan yeni ay yeni kararlar yeni aşklar gündeminizde olabilir. Çocuğunuzla ilgili gündemler olabilir.

Her türlü ikili ilişkinizde tutamayacağınız sözler vermeyin. İş ve aşk alanında bunun harici güzel enerjiler alacaksınız. Dikkat etmeniz gereken husus ani öfke patlamaları.

İkizler Burcu Günlük Yorumu 20 Eylül 2020

Beklentide olduğunuz konularla ilgili alacağınız haberi yakın çevrenizden alacağınız için, ikili ilişkiler dolayısyla sosyal olacağınız bir zaman.Ev, aile konularında desteklenen açılar altındasınız.

Ani tepkilerden kaçının, Parasal konularda harcamalar yapabilirsiniz, Evinizle ilgili alacağınız eşyalar söz konusu olabilir, memnun kalacağınız bir alışveriş olacağa benziyor. Ailevi yeni kararlar da alabilirsiniz. 

Aşk hayatınızda çok güzel zamanlardasınız, sevginizi gösterirken aşırı abartmayın, tutmayacağınız sözler vermeyin. Sosyal çevreniz ve arkadaşlarınızla gerginleşmemeye dikkat edin.

Yengeç Burcu Günlük Yorumu 20 Eylül 2020

İş hayatınız ile ilgili güzel haberlerin alınacağı bir döneme giriyorsunuz. Satış, tanıtım ile ilgili yeni bir aya başlangıç yapmaktasınız. Kısa vadeli işler bu dönem daha çok kazandıracağa benziyor. Uzun vadeli işler olursa çok dikkatli olun. Öfkeli ve gergin bir dönemdesiniz, bu öfkenizi sevdiklerinize aşırı tepkiler vererek göstermeyin.

Aşk hayatınızda kafanız çok karışık partnerinizin ne yapmak istediğine bir türlü anlam veremeyip, onun bir partner olma teklifini geriçevirebilirsiniz. sanırım uzunca süredir var olan yalnızlığınızı bozmaktan korkar oldunuz.

Aslan Burcu Günlük Yorumu 20 Eylül 2020

Güzel bir hafta geçirdiniz, sosyal bir haftaydı. Ay aslan burcundaydı haftasonu da bu etki devam ediyor. İş yaşamınızdaki sinir olduğunuz insanı sürekli düşünüp daha fazla keyfinizi kaçırmayın. Madden ve menen güzel bir dönemdesiniz unutmayın, ufak sorunlara takılmayın.

Perşembe günü yeni ay sizin ekonomik alanınızda gerçekleşti, Maddi kazancınızı artırmak için çeşitli yollar arıyorsunuz. Küçük planlara bakın, bu planlar daha önceden tasarlanmış planlar olsun, retro gereği yeni projeler için uygun bir dönem değil. Abartılı davranışlardan uzak durun, veremeyeceğiniz sözleri tutmayın, ani öfke patlamalarına karşı bir çok burç gibi siz de bu etki altındasınız.

Alşk hayatınızda tüm hafta çok güzeldi ama haftasonu gergin enerjilere dikkat, partnerinizin ilgisi azalmış gibi gelecek.

Başak Burcu Günlük Yorumu 20 Eylül 2020

Tüm hafta yeni fikir ve sanatsal yönden çok şanslıydınız. Yeni ayda sağlık ve görünüşünüzde değişim için desteklenen açılar alıyorsunuz. Öars para alanınızda geriliyor, parasal bir engelden dolayı sinirleriniz gergin olabilir. Bu konuda yaşadığınız bir olay dolayısıyla fazla tepki vermiş olabilirsiniz. Elinize geçecek bir para dolayısıyla mutlu olabilir veya iş fırsatı karşınıza çıkabilir. Ayaklarınız yere basarak hareket etmeyi ihmal etmeyin.

Aşk hayatınızda istikrarlı bir zaman dilimindesiniz, güzel etkiler alıyorsunuz, kalıcı ilişkiler zamanı sizler için, sevdiğinize açılmaktan geri duramayacaksınız.

Terazi Burcu Günlük Yorumu 20 Eylül 2020

Güneş 12. evinizde bir yeni ay perşembe günü gerçekleşti. Asla bir önemli yeni girşimde bulunmamanız gerektiği zaman dilimine işaret etmekte. Bu dönem değiştirmek istediğiniz veya vazgeçmek istediğiniz alışkanlıkları bırakıp, değiştirme zamanı, evet bu konularda gökyüzünde destekleyen açılar mevcut.

Yurt dışı bağlantılı işlerinizle ilgili konular hızlanabilir ama unutmayın marsta ortaklı ilişkiler alanında gerlediği için yeni başlangıç ve girişimlerden uzak durun.

Ailevi alanlarda güzel destekli açılar mevcut, yine home ofis çalışıyorsanız işlerinizin düzenini daha fazla sağlayacağınız bir dönemdesiniz.

Akrep Burcu Günlük Yorumu 20 Eylül 2020

Soyal çevrenizden güzel destekler alıyorsunuz, güçlü şahsiyetlerden destekler görebilirsiniz. Uzun süreli işler için güzel bi başlangıç dönemi, iş değişimi düşünüyorsanız bu lanalar hareketli, mars iş alanında gerçekleştiği için çok tavsiye etmiyoruz.

Evinizi ve çevrenizi değiştirmeyi düşünüyorsanız bu alanlarda güzel destekli açılar mevcut uygundur.

Yay Burcu Günlük Yorumu 20 Eylül 2020

Eğitimsel işlerinizde güzel açılar alıyorsunuz. Olumlu destekler kariyer ve iş alanında görünüyor. Uzun zamandır sıkışık enerjiler almaktan yorulmuştunuz, Başak burcundaki yeni ayla yeni iş girişimleriniz mevcut. 

Yeni ayda aşk hayatınıza çok dikkat etmeniz gerekebilir, çocuklarınızla ilgili gergin açılar mevcut yeni ayda bu gündemlerle devam edecek

Oğlak Burcu Günlük Yorumu 20 Eylül 2020

İş alanınızda güzel açılar ve fırsatlar var ama tutmayacağınız sözler vermeyin. Ekonomik alanda güzel açılar mevcut, Ynei ayda güzel enerjiler alıyorsunuz. İş hayatınız hareketleneceğe benziyor. 

Parasal olarak güzel açılar varken aşk ve aile hayatınızda gergin açılar mevcut, sağlığınıza dikkat edin.

Kova Burcu Günlük Yorumu 20 Eylül 2020

 Karşılıklı yanlış anlamalardan uzak durun. Maddi alanda güzel açılar ve beklemediğiniz destekler mevcut. Eğitim alanında da güzel enerjiler mevcut.

İyi niyetle dahi olsa tutamayacağınız sözler vermeyin Yeni ayda ortak para alanlarınız söz konusu, bu alanda yeni kararlar vermeniz gerekebilir. Yakın çevrenizle iletişim de gerginlik görünüyor, aşırı beklenmedik tepkiler veriyorsunuz.

Biraz daha sakinliğinizi korumaya çalışarak, sağlığınızı kötü etkilememiş olursunuz

Balık Burcu Günlük Yorumu 20 Eylül 2020

Perşembe günü oluşan yeni ay sizin ikili ilişkiler alanınızda yepyeni başlangıçlar olacak kararlar alacağınızı gösteriyor. Beğendiğiniz kişiye açılacağınız, yeni iş ile ilgili bir başlangıç düşünüyorsanız bu yeni başlangıcı yapacağınız güzel açılar alıyorsunuz. İkili ilişkilerinizde iş, aşk, arkadaş çevresiince güzel açılar alıyorsunuz.

Ekonomik alanlarada abartıdan uzaklaşın, madden güzel kazançlar görünüyor.

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Sizlerin seslerinizi duyurabilmek için yorum yapmayı ihmal etmeyin. Dikkat çeken yorumları sizlerin sesinizi duyurmak için haberleştiriyoruz. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.