Esra Erol’da Şok Eden Gelişme! 61 Yaşındaki Sevgihan Hanıma Sevgilisinden 1 Milyon Liralık Aşk Tuzağı

Esra Erol’da Şok Eden Gelişme! 61 Yaşındaki Sevgihan Hanıma Sevgilisinden 1 Milyon Liralık Aşk Tuzağı

Esra Erol’un programına katılan 61 yaşındaki Sevgihan Hanım, sevgilisinin onu evlilik vaadiyle kandırdığını iddia etti. 1 milyon lirası toz olan kadın, sevgilisinden parayı geri istedi. Çift, canlı yayın ortasında birbirlerine girdi. İşte Esra Erol’da programında yaşanan şok edici olayların tüm detayları.

Esra Erol’da programında şok eden bir gelişme oldu. Tüm Türkiye nefeslerini tutarak bu konuya ilgi gösterdi. Esra Erol’un programına katılan 61 yaşındaki Sevgihan Hanım, sevgilisinin onu evlilik vaadiyle kandırdığını iddia etti. 1 milyon lirası toz olan kadın, sevgilisinden parayı geri istedi. Çift, canlı yayın ortasında birbirlerine girdi. İşte Esra Erol’da programında yaşanan şok edici olayların tüm detayları.

61 Yaşındaki Sevgihan Hanım İsyan Etti!

27 Eylül 2021 tarihinde Esra Erol’un programına katılan Sevgihan Hanım, sevgilisinin paralarını çaldığını iddia etti. Bu olaya isyan eden kadın, zararının en az 1.000.000 lira olduğunu söyledi. Sevgilisinden parayı geri isteyen kadın, karşılaştığı tepkiler karşısında eski sevgilisinin üzerine yürüdü.

Sevgihan Hanıma sevgilisi Turan Beyle nasıl tanıştıkları sorulduğunda İzmir’den Manisa Soma’ya giderken otogarda tanıştıklarını söylemiştir. Turan Beye çok güvenen Sevgihan Hanım, sevgilisinin onun iyi niyetini kullandığını söyledi.

Turan’la 5. Evliliğimi Gerçekleştirecektim

Sevgihan Hanım, Turan Bey ile otogarda tanıştığını ve ona kısa süre içerisinde güvendiğini beyan etmiştir. Otogarda yaptıkları ufak bir sohbetin ardından birbirlerine numaralarını verdiklerini ve daha sonra konuşmaya başladıklarını söylemiştir. Sevgihan Hanım, kısa bir süre sonra dini nikah kıyarak birlikte yaşamaya başladıklarını da itiraf etmiştir.

1 Milyon Lirasını Çaldırdı!

Esra Erol programında mağduriyetini anlatmakta olan Sevgihan Hanım kendini şu sözlerle savundu; ‘’Turan ile bir sene civarında dini nikahlı olarak beraber yaşadık. Ben sürekli resmi nikah istediğimi söyledim. Turan, resmi nikah konusunda beni sürekli oyaladı ve isteğimi bir türlü gerçekleştirmedi. Bunların yanı sıra bizimle beraber yaşayan oğlumu da sürekli evden kovmaya çalışıyordu.’’ dedi.

Sevgihan Hanım, ‘’Evin tadilatı için bir miktar para ödememiz gerekiyordu. Bankada çalışarak biriktirdiğim 1.000.000 lira vardı. Turan’a parayı ödemesi için kartı verdim. Ne kadar para çektiğine de bakmamıştım. Turan’dan haber alamayınca banka hesabımı kontrol etmek aklıma geldi. Hesabıma baktığımda hiç paramın kalmadığını gördüm. Turan ile 5. evliliğimi yapacak kadar güvenmiştim. Fakat onun amacı tamamen farklıymış.’’ diye devam etti.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Sizlerin seslerinizi duyurabilmek için yorum yapmayı ihmal etmeyin. Dikkat çeken yorumları sizlerin sesinizi duyurmak için haberleştiriyoruz. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.