Künye

İMTİYAZ SAHİBİ / Grantee (Kurucu Sahibi)
İSMAİL DEMİRBİLEK

@ismaildemrbilek

Merkez mah. Çeşme sk. No:13 Bahçelievler - İSTANBUL

0532 622 45 77

İsmail Demirbilek
ismail@sondakika7.com


GENEL YAYIN YÖNETMENİ / Editor in Chief

Mehmet ÇEVİK
Mail: mehmet.cevik@sondakika7.com

HABER EDİTÖRLERİ / News Editors

Editör Kadromuz için tıklayın.

MALİ MÜŞAVİR / Financial Advisor

Ceyda ÇEVİK
Mail: ceyda.cevik@sondakika7.com

REKLAM REZERVASYON

info@sondakika7.com

BASIN BÜLTENLERİ

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. info@sondakika7.com

Hukuk Danışmanı / Uurisconsult
Demirler Hukuk Bürosu
Av. Nebi Demir

YAZILIM FİRMASI / System Management

TE Bilişim

SERVİS YER SAĞLAYICI / Service Provider

Sunucu.AL İNTERNET HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ.

İçerenköy Mh. Ertaç Sk. Ardil İş Merkezi No:4/2 Kat: 1 Ataşehir / İSTANBUL

HABER AJANSLARI / News Agencies

ADRES/ Addresse

9 Ekim Cad. İhlas Plaza No:11 A/21 34197 Yenibosna-İstanbul

Telefon : +90 212 454 33 33
Fax : +90 212 454 33 35
GSM : +90 216 216 21 62
Email : info@sondakikahaberler.com.tr
( Hafta İçi: 08:00 – 18:00)

© TÜM HAKLARI SAKLIDIR

YASAL UYARI

 sondakika7.com'de yayınlanan haber ve görseller kaynak gösterilmeden kullanılamaz. sondakika7.com’de yayınlanan köşe yazılarının ve yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Web sitemiz dışındaki farklı sitelere yönlendirilen linklerin içeriklerinden, sondakika7.com sorumlu tutulamaz.

5651 sayılı Kanunun "Bilgilendirme yükümlülüğü" başlıklı üçüncü maddesinin birinci fıkrası "İçerik, yer ve erişim sağlayıcıları, yönetmelikle belirlenen esas ve usuller çerçevesinde tanıtıcı bilgilerini kendilerine ait internet ortamında kullanıcıların ulaşabileceği şekilde ve güncel olarak bulundurmakla yükümlüdür", ikinci fıkrası ise "yukarıdaki fıkrada belirtilen yükümlülüğü yerine getirmeyen içerik, yer veya erişim sağlayıcısına Başkanlık tarafından iki bin Türk Lirasından elli bin Türk Lirasına kadar idarî para cezası verilir" hükmünü haizdir.

GİZLİLİK İLKELERİ

© Copyrigth 2020 sondakika7.com tüm hakları saklıdır.

Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları sondakika7.com'a aittir. sondakika7.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar sondakika7.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. sondakika7.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. sondakika7.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

PRİVACY POLİCY

This text has been prepared only for informational purposes about the privacy principles. Your personal information is stored within your consent when you register or make comments on sondakika7.com. This information derived from the registration and comments will be used for the informational messages to be sent to you. Your information will not be revealed to 3rd Parties unless there is no legal obligation.

External links on sondakika7.com are opened on a new page. sondakika7.com does not bear any legal liability with such directed pages. The visitors should review the privacy and other policies on the directed pages. This website promised to comply with the press professional principles. You can contact us from contact page about your opinions, suggestions, and complaints.