Halkbank ve Vakıfbank'tan kredi sicili bozuk olanlara kredi kartı müjdesi! Şartsız kefilsiz kredi kartı nasıl alınır?

Halkbank ve Vakıfbank'tan kredi sicili bozuk olanlara kredi kartı müjdesi! Şartsız kefilsiz kredi kartı nasıl alınır?

Maddi destek arayışında bulunan kredi sicili bozuk vatandaşa Halkbank ve Vakıfbank'ta kredi kartı müjdesi verildi. Şartsız ve kefilsiz kredi sicili bozuk vatandaşa kolaylıkla tek başvuruda kredi kartı verilecek. İşte kredi kartı sahibi olmanın kolay yolları!

Koronavirüs salgını ve hala devam ede pandemi süreci vatandaşların ekonomik sıkıntılar yaşamasına neden oldu. İşsiz kalan, maddi olarak geliri düşen vatandaş bu süreçte büyük sıkıntı yaşıyor. Bankalar bir dönem kredi vermek konusunda oldukça istekli davranmışlardı ancak ekonomideki dengeleri korumak ve yeniden gündeme gelen belirsizlik ortamı nedeniyle kredi yarışı son buldu.

Vatandaş kredi kartı ya da kredi kullanımı ile bir süreliğine de olsa ihtiyaçlarını karşılamayı planlıyorlar. Ancak bu dönemde mevcut borçlarını ödeyemeyen, bankalarla sorun yaşayan, kredi sicili bozulan vatandaş kredi kartı almakta zorluk yaşadığı için büyük bir maddi sıkıntı içerisine giriyorlar. Bunun üzerine Halkbank ve Vakıfbank tarafından yeni bir düzenleme sonrasında kredi sicili bozuk olan vatandaşa müjdeli haber verildi.

Kamu bankaları olan Halkbank ve Vakıfbank anlık başvuru imkanı ile neredeyse başvuruda bulunan herkese kredi kartı veriyor. Bu açıklama kısa sürede heyecana neden oldu. Kredi kampanyasının yoğun ilgi görmesinin ardından şimdilerde iki kamu bankası kredi sicili bozuk olan vatandaş için başlatmış olduğu kredi kartı kampanyası ile yeniden gündeme geldi.

Bir süredir kredi kartı başvurusu yapan ancak kredi sicili nedeniyle bir türlü olumlu yanıt alamayan vatandaş için Vakıfbank ve Halkbank kredi kartı kampanyası bir çıkış noktası olarak görülebilir.

Halkbank Paraf Kredi Kartı Kampanyası!

Çalışan ya da emekli vatandaşlara özel sunulan bu kampanya için maaşların Halkbank kanalıyla alınıyor olması gerekmektedir. Hem şubelerden hem de internet üzerinden hızlı başvuru yapılabilir. Kredi sicili bozuk olan vatandaşlara öncelikle düşük limitli kredi veriliyor olmasına rağmen, aylık ödemelerin düzenli olarak yapılması halinde kısa süre içerisinde kredi kartı limiti yükseltilmektedir.

Kredi sicili bozuk ve maddi açıdan zorluk yaşayan vatandaşlar için Halkbank etkili sonuçlar sunmaktadır.

Vakıfbank World Kredi Kartı Kampanyası!

Bir diğer kamu bankası olan Vakıfbank bu süreç içerisinde müşterileri için World kredi kartı kampanyasını sunmaktadır. Ancak kart almak için başka bankadan maaş alan kişilerin maaşlarını Vakıfbank'a taşımaları gerekmektedir.

Sicili bozuk olan vatandaşlara verilen kredi kartı limiti en fazla 2 bin lira olarak belirlenmiştir. Borçların düzenli olarak ödenmesi halinde banka tarafından düzenli olarak limit artırımına gidilecektir. Kredi kartı başvurusu için şubeye gitmeye gerek kalmadan mobil ya da internet bankacılığı üzerinden başvuru yapmak yeterli olacaktır.

Halkbank ve Vakıfbank tarafından kefilsiz ve neredeyse şartsız olarak sunulan kredi kartı kampanyası içerisinde sadece maaşların belirlenen banka üzerinden alınması gerekmektedir. Bunun haricinde iki kamu bankası da kolay kredi imkanı ile dikkat çekmektedir.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Sizlerin seslerinizi duyurabilmek için yorum yapmayı ihmal etmeyin. Dikkat çeken yorumları sizlerin sesinizi duyurmak için haberleştiriyoruz. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.