Sony Yenilikler ile Karşımıza Çıkıyor Sony Xperia Satışa Sunacağı 5G Model Akıllı Telefonu Ortaya Çıktı

Sony Yenilikler ile Karşımıza Çıkıyor Sony Xperia Satışa Sunacağı 5G Model Akıllı Telefonu Ortaya Çıktı

Sony yenilikler ile karşımıza çıkıyor Sony Xperia 5G model akıllı telefonu ortaya çıktı. Sony bu sıralar yeni haberleri ile karşımıza sürekli çıkıyor. Bakalım Sony yeni çıkaracağı telefonu detaylı bir şekilde inceleyelim.

Sony yenilikler ile karşımıza çıkıyor Sony Xperia 5G model akıllı telefonu ortaya çıktı. Sony önümüzdeki günlerde satışa sunmasını beklediğimiz akıllı telefonun amiral gemisi modeli ortaya çıkmış oldu. Şimdi Sony Xperia 5G hakkında detayları sizlere aktaralım.

Son zamanlarda mobil pazar sisteminde silik bir durumda olan Sony yeni bir amiral gemisi modeli telefonu için hazırlıklara başlamış durumda. Japon teknoloji devi olan şirket bu yıl içinde tanıtılması plananan akıllı telefonun sızıntı ile Evan Blass tarafından çıkarıldığı öğrenildi. Evan Blass kendi Twitter hesabı ile yeni çıkacak olan Sony Xperia 5G amiral gemisi modeli akıllı telefonun ilk görüntülerini paylaşmış oldu. Bahsi geçen konuyu inceleyecek olursak eğer.

Sony Yenilikler ile Karşımıza Çıkıyor Sony Xperia 5G Model Akıllı Telefon Detayları

Bu konuda açıkca belirtmek istersek yeni Sony Xperia 5G akıllı telefonun tasarım konusunda çok iddialı ve başarılı gözüküyor. Oysa ki Sony tasarım konusunda ağır bir eleştirilere maruz kalmış bir şirket. Ama baktığımız üzere tasarım konusunda herhangi bir değişiklik gerçekleşmediğini gözler önüne seriyor. Alt ve üst kısım olarak kalınlığını her zaman ki gibi koruyor.

Bunlardan yola çıkacak olursak diğer üreticilerin ise ekran altı akıllı telefon için çalışmalar yapmaya başlamış bir dönemde Sony ise hala aynı tasarım üzerinden kullanıcılarına sunmakta ısrar ediyor. Bu durum biraz mantık dışı kalıyor. Sony yeni üretecek olacağı 5G amiral gemisi modelinin isimi henüz açıklanmış değil ama büyük ihtimal ile önümüzdeki zamanlarda Sony Xperia 5G model telefon ismine kavuşacaktır.

Peki Herşey İyi Güzel Ama Sony Xperia 5G Model Akıllı Telefon Ne Kadar Bir Fiyattan Satışa Sunulacak

Sony bu konuda yeni amiral gemisi akıllı telefonu için 999 dolar gibi bir fiyat ile karşımıza çıkacaktır. Tabi bunu da zaman içerisinde açıklayacaktır. Bunun için biraz bekleyeceğiz ve sonuçlar o zaman daha da netleşecektir. Sizlerin de bu konuda fikir ve görüşlerin var ise aşağıda yorum olarak belirtebilirsiniz.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Sizlerin seslerinizi duyurabilmek için yorum yapmayı ihmal etmeyin. Dikkat çeken yorumları sizlerin sesinizi duyurmak için haberleştiriyoruz. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.