Yeni Yıla İşlerinin Başında Girecekler

Yeni Yıla İşlerinin Başında Girecekler

Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş. (TREDAŞ), pandemi döneminde enerji çalışanlarının da içinde olduğu, zorlu şartlardaki çalışmalara yer vererek, "Sevgisini...

Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş. (TREDAŞ), pandemi döneminde enerji çalışanlarının da içinde olduğu, zorlu şartlardaki çalışmalara yer vererek, "Sevgisini Yarım Bırakanların Hikayesi" konulu video çalışması büyük beğeni topladı.

Senaryo, yapım ve oyunculuk süreçlerini kendi iç kaynaklarıyla sağlayan TREDAŞ, gerek ev görüntülerinde gerekse saha çalışmalarında şirket çalışanları ve ailelerine yer verdi. Video ile pandemi döneminde enerjinin ve enerji çalışanlarının zorlu yolculuğuna vurgu yapmak isteyen TREDAŞ, filmin mottosunu "Evde Sevdiklerimizle Kalalım Diye, Sevgisini Yarım Bırakanların Hikayesi" olarak belirledi.

Video içeriğinde, yılbaşında sokağa çıkma yasağında evde mutlu bir aile, çocukları ile oynayıp zaman geçirirken, diğer tarafta bir TREDAŞ saha çalışanının, evde çocuğundan ayrılarak vardiyasına gitmek durumunda kaldığı ve zorlu koşullarda azimle çalışma görüntüleri yer alıyor.

Sağlıkçılar ve emniyet personeli unutulmadı

Video sonunda, enerji çalışanlarının yanı sıra hayatın devamı için vatandaşlara hizmet eden sektörlere de teşekkür edildi. Sağlıkçılar, polisler, kuryeler ve fırıncılar gibi pandemi döneminde de vatandaşların yanında olan sektör çalışanları da gösterildi.

Video, TREDAŞ'ın toplam dört resmi sosyal medya hesabında paylaşılırken, daha ilk gününde on binlerce beğeniye ulaştı.

Yeni Yıla İşlerinin Başında Girecekler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Sizlerin seslerinizi duyurabilmek için yorum yapmayı ihmal etmeyin. Dikkat çeken yorumları sizlerin sesinizi duyurmak için haberleştiriyoruz. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.