Devlet kesenin ağzını açtı! 12 ay geri ödemesiz, 60 ay vade ile 15 bin TL kredi desteği

Devlet kesenin ağzını açtı! 12 ay geri ödemesiz, 60 ay vade ile 15 bin TL kredi desteği

Devlet tüm vatandaşlarına kredi desteği paketleri sunmaya devam ediyor. 60 ay vade ile 12 ay geri ödemesiz 15 bin TL kredi destek paketini hazırladı. Bu kredi paketinden kimler nasıl yararlanıyor. Sizin araştırdık. 12 ay geri ödemesiz, 60 ay vade ile 15 bin TL kredi desteği haberimizin detayları

Devlet kesenin ağzını açtı! 12 ay geri ödemesiz, 60 ay vade ile 15 bin TL kredi desteği ile sizler için hazırladığımız bu haber çok okundu. Sizler için bu haberi yeniden güncelleyip, size daha harika bir hibe kredi desteği haberi daha hazırladık. Yeni hazırladığımız hibe kredi desteği haberimize haberin sonunda ulaşabilirsiniz. Şimdi tekrardan 15 bin TL haberimize göz atma zamanı…

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına faizsiz kredi müjdesi! Bu müjdeyi okuyan kişilerin ise geri ödeme ve başvuru şartları nelerdir? Gibi pek çok konu vatandaşlar tarafından merak konusu olmaya başlamıştır. Kendi iş yerlerini kurarak çeşitli sektörlere adım atmak isteyen kişiler için devlet tarafından pek çok çeşitli destekler vatandaşlarımıza sunulmaya devam ediyor.

5e969ce1554281181c8792d5.jpg

Devlet tarafından yapılan bu destekler talep eden kişilere binlerce liralara kadar ulaşabiliyor. Bu desteği almak isteyen vatandaşlar uzman oldukları, uzun süredir bildikleri, mesleki açıdan yeterli düzeyde hizmet sağladıkları bir alanda, kendi iş yerlerini kurmak istediklerinde sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakıfları yaklaşık olarak 15.000 TL’ye kadar vatandaşlarımıza kredi imkânı sağlamaktadır. Bu kredi alanına başvuru yapmak isteyenler ise kredinin vermiş olduğu şartları araştırmaktadırlar.

Koronavirüs salgını sırasında iş arayan ya da kendi iş yerlerini kurmak isteyen kişilerin sayısı günden güne artış göstermektedir. Bu sırada ise kendi iş yerlerini açmak isteyen kişiler ise devletin kendince belirlemiş olduğu oranlarda çeşitli destekler alabilmektedirler.

90605.jpg

Devlet tarafından yapılan ödemelerle binlerce kişi kendine ait olan iş yerlerini kurabilmektedirler. Bilinmiş olduğu üzere 2020 yılının başlarında genç girişken bireyler kendi işyerlerini kurabilsinler diye devlet tarafından vergi ve prim desteği verilmektedir. Bu desteklerden faydalanabilmek için ise şartlar odlukça makuldur.

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.