Esra Erol Programında Biyolojik ailesini 32 Yıl Sonra Buldu

Esra Erol Programında Biyolojik ailesini 32 Yıl Sonra Buldu

32 sene önce çocuk esirgeme yurduna verilen Elif, seneler sonra gerçek ailesini bulmak için Esra Erol’un programına başvurdu.

32 sene önce çocuk esirgeme yurduna verilen Elif, seneler sonra gerçek ailesini bulmak için Esra Erol’un programına başvurdu.

Onu evlatlık alan anne babaya teşekkür ederek “ben köklerimi arıyorum. Benim Esra Erol’dan tel isteğim annem babam ve kardeşimi bulmak” dedi.

Esra Erol, müjdeli haberi Elif’e canlı yayın programında verdi. 32 senelik hasret Esra Erol sayesinde son buldu.

Hiç görmediği babasının 37 yaşında vefat ettiğini öğrenen Elif gözyaşlarına boğuldu. Ancak ardından biyolojik annesi telefona bağlanarak Elif’in acısını dindirdi.

Anne tüm kabahatin babasında olduğunu kızını bulmak için senelerce çok çabaladığını ifade etti. Ardından kız kardeşi Ayşegül Londra’dan skype bağlantısı ile yayına bağlandı. Böylece 32 yıl sonra hem annesine aynı zamanda kız kardeşine kavuşmanın mutluluğunu yaşadı.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Sizlerin seslerinizi duyurabilmek için yorum yapmayı ihmal etmeyin. Dikkat çeken yorumları sizlerin sesinizi duyurmak için haberleştiriyoruz. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.