Netflix The Good Doctor Dizisi Yeni Sezon Tarihini Açıkladı. Sevilen Dizi Dördüncü Sezonu İle İzleyicisinin Karşısına Çıkacak!

Netflix The Good Doctor Dizisi Yeni Sezon Tarihini Açıkladı. Sevilen Dizi Dördüncü Sezonu İle İzleyicisinin Karşısına Çıkacak!

Sevilen Amerikan yapımı The Good Doctor dizisi dördüncü sezonun sinyalini verdi. Yeni sezonda COVİD konusunu ele alacak! The Good Doctor, Amerikan yapımı ünlü bir dizidir. Aldığı ödüller ve gördüğü ilgi ile kendini kanıtlamıştır. 3 sezondur yayınlanan The Good Doctor dizisi yeni bir müjde ile izleyicisini sevindirdi. Yeni bölümlerinin tanıtımlarını yayınlayan sevilen dizi ekranlara geri dönmeye

The Good Doctor, Amerikan yapımı ünlü bir dizidir. Aldığı ödüller ve gördüğü ilgi ile kendini kanıtlamıştır. 3 sezondur yayınlanan The Good Doctor dizisi yeni bir müjde ile izleyicisini sevindirdi. Yeni bölümlerinin tanıtımlarını yayınlayan sevilen dizi ekranlara geri dönmeye hazırlanıyor.

The Good Doctor dizisinin yeni sezonu ne zaman?

The Good Doctor dizisi yeni sezonu ile ilgili tanıtım yayınladı. Dizinin son sezonu çekildiği zaman Pandemi sürecinin başıydı ve hastalık yayılmadan dizinin üçüncü sezonu çekilmişti. Bu nedenle diziye ara verilmedi. Yeni sezon çekilmeye başlanırken yapımcı COVİD konusunu ele almak istedi. The Good Doctor dizisinin dördüncü sezonu Pandemi sürecini ele alacak ve yeni sezonu bekleyen izleyiciler için müjde verilecek. The Good Doctor dizisi dördüncü sezonu ile 2 Kasım’da yayınlanmaya başlayacak.

The Good Doctor dizisi ne anlatıyor?

Medikal Drama olan The Good Doctor dizisinde savant sendromlu ve otistik olan bir gencin hikayesini anlatıyor. Bu hastalık ile yaşayan genç, çok ünlü ve başarılı bir hastanenin servisine yerleşiyor ve hayatı burada değişiyor. Ekranları başındaki izleyicilere böyle bir gençten doktor olup olmayacağını kanıtlıyor. Heyecan ve macera dolu bu hikaye, izleyicilerinin çok dikkatini çekiyor. Üçüncü sezon sonunda büyük bir merak ile yeni sezonun olup olmayacağı soruluyordu. Dördüncü sezon haberi ile izleyicinin yüzü gülmüş oldu. Sadece Amerika değil Türkiye’de de büyük bir merak ile bekleniyor.

The Good Doctor dizisi Türkiye’de neden bu kadar konuşuluyor?

Amerikan yapımı The Good Doctor dizisi Türkiye’de yayınlanan Mucize Doktor dizisi ile aynı konu işlediği için çok konuşuldu. Mucize Doktor izleyenleri bu benzerliği fark etti. Merak eden izleyiciler ise The Good Doctor izlemeye başladı. Hatta Mucize Doktor ekrana geldiği ilk zamanlarda The Good Doctor dizisinin uyarlaması olduğu söylenmişti. Ayrıca The Good Doctor dizisinin Kore uyarlaması da bulunuyor.

The Good Doctor dizisi nereden izlenebilir?

Dördüncü sezonu ile ekranlarda olmaya hazırlanan The Good Doctor dizisi Netflix uygulamasından izlenebileceği gibi, internet üzerinden yayını yapılan Dizibox gibi tüm sitelerden de rahatça izlenebilir.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Sizlerin seslerinizi duyurabilmek için yorum yapmayı ihmal etmeyin. Dikkat çeken yorumları sizlerin sesinizi duyurmak için haberleştiriyoruz. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.