Star TV ekranlarının yeni dizisi İyi Günde Kötü Günde final kararı aldı. Henüz ekranlarda yeni olan dizi istediğini bulamadı!

Star TV ekranlarının yeni dizisi İyi Günde Kötü Günde final kararı aldı. Henüz ekranlarda yeni olan dizi istediğini bulamadı!

Star TV kanalında yayınlanan yeni dizi İyi Günde Kötü Günde beklediği reyting notlarını alamadı. İyi Günde Kötü Günde dizisi çalışmalarına başlarken büyük bir heyecan içindeydi ancak dizi başladıktan sonra hüsran yarattı. İyi Günde Kötü Günde dizisi 6. bölümü ile ekranlara veda etme kararı aldı.

Kısa bir süre önce ekranlara gelen İyi Günde Kötü Günde dizisinden kötü haber geldi. Henüz 5 bölüm yayınlanan dizinin reytingleri çok kötü gitmeye başladı. Star TV kanalının yeni dizisi İyi Günde Kötü Günde aradığı ilgiyi ve reytingi yakalayamadı.

İyi Günde Kötü Günde dizisi istediğini bulamadı!

Star TV ekranlarının yeni dizisi İyi Günde Kötü Günde muhteşem oyuncu kadrosu ile ekranlara gelmişti. Dizi başladıktan sonra büyük bir ilgi bekleyen ekip çalışanları aradıklarını bulamadılar. Dizi başlarken büyük bir heves ile çalışan ekip arkadaşları, kötü haberi verdi.

Büyük beklenti ile başlayan dizi veda etme kararı aldı!

İyi Günde Kötü Günde dizisi 6. ve son bölümü ile ekranlara gelecek. Yayın hayatında aradığını bulamayan ve tatmin olamayan dizi yapımcıları veda etme kararı aldı. Star TV kanalının yeni dizisi final kararını duyurdu. Dizinin takipçileri bu karara üzüldüler ancak dizi reytingleri hüsrana uğrattı.

Dizinin kadrosu hayal kırıklığına uğradı!

İyi Günde Kötü Günde dizisinde Yasemin Allen, Elçin Sangu ve Ozan Dolunay gibi isimler yer alıyordu. Dizinin başlangıcında büyük bir heyecan hakimdi. Star TV yeni dizisinin sona ereceğinin haberini üzülerek verdi.

İyi Günde Kötü Günde dizisinin konusu nedir?

Leyla, nikah masasında terk edilmiş bir gençtir. Organizasyon işi ile uğraşan Leyla, terk edildiği adamın düğününü organize etmek zorunda kalır. Sarp onu neden terk ettiğini kimseye söylememiştir. Büyük bir sır gibi sakladığı nedeni kimse öğrenemez. Melisa ise Sarp ile evlilik hayalleri içinde büyülenir. Kader bu üç insanı bir araya getirir. Olaylar sarpa sarmaya devam ettikçe eder.

Son bölümde neler oldu?

Sarp ve Melisa gereksiz yere kavga ederler ve bu kavga çok büyür. Melisa bu durum karşısında şaşırır ve en yakın arkadaşlarına danışır. Sarp’ın bilerek kavga ettiğini ve gereksiz yere olayları büyüttüğünü anlatır. Melisa ve arkadaşları, Sarp’ın bu durumunu anlamaya çalışırken olaylar döngü içine girer. Leyla ise Sarp’a her baktığında kalbindeki boşluğu hisseder ve onunla konuşmak ister.

Yeni bölüm yolda!

Çok yakında final yapacak olan İyi Günde Kötü Günde dizisi, yeni bölümü ile 10 Ekim Cumartesi akşamı ekranlarda olacak.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Sizlerin seslerinizi duyurabilmek için yorum yapmayı ihmal etmeyin. Dikkat çeken yorumları sizlerin sesinizi duyurmak için haberleştiriyoruz. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.