3 Ay Ödemesiz 40 Bin Lira Borç Kapatma Kredisi Şartları

3 Ay Ödemesiz 40 Bin Lira Borç Kapatma Kredisi Şartları

Çeşitli bankalara borcu olan ve bu süreç içerisinde tüm borçlarını tek bir çatı altında toplayarak kapatmak isteyen vatandaşlar için sunulan 3 ay ödemesiz 45 bin lira borç kapatma kredisi vatandaşa can suyu gibi geliyor. Peki hangi bankalar borç kapatma kredisi veriyor?

Vatandaşın ekonomik daralma sonrasında ortaya çıkan borçları ve ihtiyaçlarına yönelik bankalardan çeşitli kredi kampanyaları başlatıldı. Bu süreçte özellikle başka bir bankaya borcu olan ancak bu süreçte ödeme konusunda sıkıntılar yaşayan vatandaşlar için borç kapatma kredisi en çok araştırılan hizmetler arasında yer alıyor.

Pek çok vatandaşın ülke genelinde bulunan bankalara çeşitli ihtiyaçlar için alınmış olan kredi borçlarının bulunduğu bilinmektedir. Bankaların sunmuş olduğu paketler ve ödeme seçenekleri standart olmasına rağmen bu süreçte ekonomik sıkıntıların ve daralmaların yaşanması ya da ekonomik tablonun belirtildiği gibi gerçekleşmemesi üzerine ödemelerde çeşitli sorunlar yaşanabiliyor.

Borçların yeniden yapılandırılması ya da ödenebilecek düzeyde olanların hemen ödenmesi için bankalar tarafından vatandaşlara yeni bir hizmet sunulmaktadır. Bu hizmetin adı ise borç kapatma kredisi olarak ifade edilmektedir.

Bazı bankalar tarafından hızlı başvuru süreci ile verilen 40 bin liralık borç kapatma kredisi pek çok borçlunun tüm borçlarını tek bir banka altında toplamalarına imkan tanınmaktadır. Borç kapatma kredisi için bankalar tarafından istenen çeşitli şartlara uyum sağlıyor olmak gerekmektedir.

QNB Finansbank Borç Kapatma Kredisi

QNB Finansbank borç kapatma kredisi ile birlikte borçlular için yeni bir fırsat sunulmuştur. Bu süreçte borçların tamamını tek bir bankada toplamak isteyenler için hizmet verilmektedir. Yüksek borçlar için 40 bin liraya kadar kredi imkanı tanınmaktadır. Alınacak olan kredi için müşterilere 60 ay vade seçeneği de sunulmaktadır. Müşterilerin ödeme planlarını daha kolay hazırlamaları ve ekonomik bir daralma içerisine girmemeleri için 3 ay erteleme imkanı da sunuluyor.

Garanti BBVA Borç Kapatma Kredisi

Garanti BBVA tarafından sunulan borç kapatma kredisi 40 bin lira ve üzeri borçlar için verilmektedir. Başka bankalara olan borçların tek bir çatı altında toplanması için çeşitli imkanlar tanınmaktadır. 60 ay vade seçeneği  sunan kredi kampanyasından kredi notu uygun olan kişiler faydalanmaktadır. Bu süreçte kredi notu 1100 ve üzerinde olan, en az 3 ay düzenli sigortası yatmış olan kişilerin borç kapatma kredisinden faydalanabilecekleri belirtildi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Sizlerin seslerinizi duyurabilmek için yorum yapmayı ihmal etmeyin. Dikkat çeken yorumları sizlerin sesinizi duyurmak için haberleştiriyoruz. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.