İzmir'deki Sağanak Yağışta Yağmur Sularına Düşen Kadını Vatandaşlar Kurtardı

İzmir'deki Sağanak Yağışta Yağmur Sularına Düşen Kadını Vatandaşlar Kurtardı

İzmir’de sağanak yağış cadde ve sokakları göle çevirirken, bazı iş yerlerini su bastı. Halil Rıfat Paşa Caddesi’nde yağmur sularına düşen bir kadın, çevredeki vatandaşlar tarafından kurtarıldı.

İzmir’de sağanak yağış cadde ve sokakları göle çevirirken, bazı işyerlerini su bastı. Halil Rıfat Paşa Caddesi’nde yağmur sularına düşen bir kadın, çevredeki vatandaşlar tarafından kurtarıldı.

İzmir’de öğle saatlerinde hafif şekilde başlayan yağmur, ilerleyen saatlerde yerini gök gürültülü sağanağa bırakınca cadde ve sokaklar göle döndü. Kentin birçok noktasında yol seviyesinden düşük işyerlerini su basarken, Karabağlar ve Konak ilçelerinin sınırı konumundaki İnönü Caddesi’nde yer alan bazı işyeri sahipleri zor anlar yaşadı. Öte yandan Halil Rıfat Paşa Caddesi’nde yağmur sularına düşen bir kadın, çevredeki vatandaşlarca kurtarıldı. O anlar cep telefonu kamerasına yansıdı. Görüntüleri paylaşan vatandaşlar, kadını güçlükle kurtardıklarını belirtti.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Sizlerin seslerinizi duyurabilmek için yorum yapmayı ihmal etmeyin. Dikkat çeken yorumları sizlerin sesinizi duyurmak için haberleştiriyoruz. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.