Ziya Öğretmen İle Eğitim Buluşmaları’nın 100.’sü Kayseri’de Yapıldı

Ziya Öğretmen İle Eğitim Buluşmaları’nın 100.’sü Kayseri’de Yapıldı

Milli Eğitim Bakanı Ziya Sulçuk'un online olarak öğretmenlerle buluştuğu "Ziya Öğretmen ile Eğitim Buluşmaları" programının 100.'sü Kayseri'deki öğretmenler...

Milli Eğitim Bakanı Ziya Sulçuk'un online olarak öğretmenlerle buluştuğu "Ziya Öğretmen ile Eğitim Buluşmaları" programının 100.'sü Kayseri'deki öğretmenler ile gerçekleştirildi.

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'un katıldığı "Ziya Öğretmen ile Eğitim Buluşmaları'na Kayseri'deki öğretmenler büyük ilgi gösterdi. 100. buluşmada Kayseri'deki öğretmenler ile bir araya gelen Milli Eğitim Bakanı Selçuk, "Salgın sürecinde çevrim içi buluşmamızı Kayseri'nın girişimci ve üretken ruhuna sahip değerli öğretmenleriyle yaptık. Gücümüzü siz öğretmenlerimizden alıyor, sizin desteğiniz ve meslek aşkınız ile yükseliyoruz. Memleketin, Erciyes'in evlatları sizlere emanet" dedi.

Ziya Öğretmen ile Eğitim Buluşmaları'nın 100. programı nedeniyle Bakan Ziya Selçuk tarafından ve Kayseri İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nde Bilal Yılmaz Çandıroğlu ile idareciler tarafından pasta kesildi.

Ziya Öğretmen İle Eğitim Buluşmaları’nın 100.’sü Kayseri’de Yapıldı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Sizlerin seslerinizi duyurabilmek için yorum yapmayı ihmal etmeyin. Dikkat çeken yorumları sizlerin sesinizi duyurmak için haberleştiriyoruz. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.