Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mansur Yavaş yine bombayı patlattı..! "Hiçbir çocuk mağdur olmasın" dedi, harekete geçti!

Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mansur Yavaş yine bombayı patlattı..! "Hiçbir çocuk mağdur olmasın" dedi, harekete geçti!

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, korona virüs salgınıyla beraber uzaktan eğitim alan öğrenciler için büyük bir adım attı.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, korona virüs salgınıyla beraber uzaktan eğitim alan öğrenciler için büyük bir adım attı. Yavaş, imkansızlıklardan dolayı eğitimi aksayan 928 köy ve mahalledeki öğrenciler için TÜRKSAT ile görüşmelere başladığını duyurdu.

Mansur Yavaş'ın sosyal medya hesabı Twitter'dan yaptığı paylaşım şöyle:
"Ankara bizim için sadece merkez ilçelerden ibaret olmadı.
Hiçbir evladımız imkansızlıklardan dolayı mağdur olmasın diye yakın zamanda mahalle olan köylerimize internet hizmeti sağlamak için TÜRKSAT ile görüşmelere başladık.
İnternet ücreti belediyemizce karşılanacaktır."

HABERE YORUM KAT

UYARI: Sizlerin seslerinizi duyurabilmek için yorum yapmayı ihmal etmeyin. Dikkat çeken yorumları sizlerin sesinizi duyurmak için haberleştiriyoruz. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.