İsmailağa Cemaati'nin Önde Gelen Hocası Cübbeli Ahmet Hocadan İlginç Dolar Savunması

İsmailağa Cemaati'nin Önde Gelen Hocası Cübbeli Ahmet Hocadan İlginç Dolar Savunması

İsmailağa Cemaati'nin önde gelen isimlerinden Ahmet Mahmut Ünlü (Cübbeli Ahmet), TL'nin yaşadığı rekor değer kaybını "Doların yeri dolar, vatanın yeri dolmaz" sözleriyle savundu.

AKP'ye sıkı desteği ile bilinen ve 'Cübbeli Ahmet' diye tanınan İsmailağa cemaatinin önde gelen ismi Ahmet Mahmut Ünlü, TL'nin yaşadığı rekor değer kaybını savundu.

Ünlü, döviz kurundaki yükselişe ilişkin sosyal medya hesabından geçmişte Show Haber'e vermiş olduğu bir röportajı yeniden paylaştı.

Ünlü, paylaşımına "Doların yeri dolar, vatanın yeri dolmaz" notunu düştü.

"DOLARIN YERİ DOLAR VATANIN YERİ DOLMAZ"

Röportajında Ünlü, "Doların yeri dolar. Vatanın yeri dolmaz. Kafirler bizimle uğraşıyorlar. Bizim hiç mi günahımız suçumuz yok. Biz neyi değiştirdik de ekonomi değişti? Çok günahlar var. Memlekette görüyorsunuz. Haksızlık, eziyet, kadın cinayetleri… Ne yapacak bu insanlar Allah’a dönecek, tövbe edecek. Bir kuruş dolarım yok. Vallahi yok" demişti.

.jpg

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Sizlerin seslerinizi duyurabilmek için yorum yapmayı ihmal etmeyin. Dikkat çeken yorumları sizlerin sesinizi duyurmak için haberleştiriyoruz. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum