Müge Anlı ile Tatlı Sert Programında Korkunç Olay! 'Sevgilim Kardeşimi Öldürüp Tuvalete Oturtup Her Gün Yıkadı'

Müge Anlı ile Tatlı Sert Programında Korkunç Olay! 'Sevgilim Kardeşimi Öldürüp Tuvalete Oturtup Her Gün Yıkadı'

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında kan donduran bir iddia ortaya atıldı. Fatma Karadağ, 2017 senesinde sevgili olduğu kişi tarafından kardeşinin dövülerek öldürüldüğünü, cesedi tuvalete oturtup her gün yıkadığını iddia etti. Anlatılanlar karşısında stüdyoda herkes şoke oldu.

Manisa’da yaşamakta olan 38 yaşındaki Mehmet Karahan, 2017 senesinde şüpheli bir biçimde kayboldu. O günden beri beri kayıp olarak aranan kardeşi Mehmet Karahan ile alakalı araştırmacı gazeteci Müge Anlı ile Tatlı Sert programına başvuran Fatma Karadağ, canlı yayın programında akılalmaz iddialarda bulundu.

O dönem kocasından kaçıp beraber yaşamaya başladığı Cemal Durmaz tarafından kardeşinin para mevzusu yüzünden dövülerek öldürüldüğünü iddia eden Fatma Karadağ, cesedin bulunması ve gerçeklerin açığa çıkması için Müge Anlı’dan yardım istedi.

CESETİ TUVALETE OTURTUP HER GÜN YIKADI

Kardeşinin ölümünün ardından evde günlerce cesetle birlikte dağ başında bir evde kaldıklarını dile getiren Fatma Karadağ, yaşadığı olayı canlı yayın programında şu sözlerler anlattı;

“Etrafta konu komşu yoktu. Kardeşimi öldürdükten sonra çiçekli pijamalarımı giydirdi. Tuvalete oturttu. Kokmasın diye hergün banyoda yıkadı. İçeriye de oda parfümü sıkıyordu. Beni bir süre evden dışarı gönderdi. O sırada kardeşimi halıya sarıp gömmüş.” 

KORKTUĞU İÇİN YILLARCA SUSTU

Duydukları karşısında şaşkınlığını gizlemeyen Müge Anlı, neden şikayet etmediğini ve kardeşini öldürmesine mani olmadığını sordu. Bunun üzerine konuşan Fatma Karadağ, o evde zorla tutulduğunu, korktuğu için bu gerçekle yaşamak mecburiyetinde olduğunu dile getirdi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Sizlerin seslerinizi duyurabilmek için yorum yapmayı ihmal etmeyin. Dikkat çeken yorumları sizlerin sesinizi duyurmak için haberleştiriyoruz. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.