Dudak Renklendirme Güzelliğinize Güzellik Katacak!

Dudak Renklendirme Güzelliğinize Güzellik Katacak!

Son dönemlerde oldukça popüler olan dudak renklendirme işlemi, birçok ünlü isim tarafından tercih edilmekte. Özellikle doğal bir görünüm ile dudaklarına renk katmak isteyenlerin oldukça tercih ettiği bu yöntem, yaz aylarında makyaj yapmak istemeyenlerin gününü kurtarıyor.

Dudak renklendirme hizmetini, işinde uzman olan bir kişiden almak oldukça önemli. Eğer uzman olmayan kişilerden bu hizmet alınırsa, sonuç hem tatmin edici olmaz hem de doğal bir dudak görünümünden uzaklaşılır. Dudak renklendirmenin en önemli noktası dudak çizgisinin, doğal dudak çizgisine benzer olması. Dudak renklendirmede dudak çizgisi eğer çok keskin olursa, natürellikten oldukça uzak bir görünüm elde edilir.

Dudak renklendirme veya bir başka adıyla dudak kontürleme hizmeti kalıcı makyaj artistleri tarafından yapılmakta. İşlem başlamadan önce, çoğu uzman anestezi kremi kullanıyor. Böylece işlem sırasında herhangi bir acı hissedilmiyor.

Dudak çevresinde oluşan uçuk lekelerine çözüm kontürleme işlemi ile yok edilebilir. Uçuk lekeleri bazen uzun yıllar boyunca dudak çevresinde kalabiliyor. Bu lekeler sebebi ile dudak asimetrik durabiliyor. Dudak renklendirme işlemi ile dudak çevresinde çıkan bu lekelere çözüm bulunabilir. 

Dolgu veya cerrahi müdahale ile dudak büyütme işlemleri artık eskide kaldı. Dudak renklendirme ile dudaklara aynı zamanda boyut kazandırılabilir. Cilt tonuna uygun bir renk seçimi ile dudak renklendirme işlemi ile dudaklar daha dolgun bir görünüme sahip olabilir.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Sizlerin seslerinizi duyurabilmek için yorum yapmayı ihmal etmeyin. Dikkat çeken yorumları sizlerin sesinizi duyurmak için haberleştiriyoruz. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.