125 Bin TL Vakıfbank Kredisine Düşük Faiz ve 6 Ay Ödeme Erteleme İmkanı!

125 Bin TL Vakıfbank Kredisine Düşük Faiz ve 6 Ay Ödeme Erteleme İmkanı!

Vakıfbank tarafından sunulan 6 ayı geri ödemesiz, düşük faizli 125 bin liralık kredi vatandaşlardan yoğun ilgi görüyor. Bu süreçte Vakıfbank kişiselleştirilmiş ödeme planı, borç kapatma imkanı ve ihtiyaca yönelik düşük faizli kredi planı ile müşterilerini desteklemeye devam ediyor.

Vakıfbank tarafından başlatılan 125 bin lira ihtiyaç kredi kampanyası son zamanlarda vatandaşlardan oldukça ilgi görüyor. Kredi şartları ve başvuru detayları en çok araştırılan konular arasında yer alıyor. Vakıfbank özellikle müşterilerinin ihtiyaçlarına en hızlı şekilde cevap vermek, nakit akışını sağlamak ve olası sorunların anında çözümü için kredi başvurularına aynı gün cevap vermektedir. Vakıfbank internet şubeleri, mobil bankacılık ve şubeler üzerinden yapılacak olan başvurulara tüm şartların karşılanması halinde aynı gün yanıt veriliyor.

12 aylık sigorta geçmişi bulunan ve özellikle son 6 aylık sigortası düzenli olarak yatırılan vatandaşların başvuru yapabilecekleri ifade edildi. Vakıfbank üzerinden maaş alan vatandaşlar ise bu süreçte kimlikle yapacakları başvurularda mevcut maaşlarının 22 katına kadar kredi alabilecekler. 6 ayı geri ödemesi, düşük faizli 125 bin liralık kredi başvurusunda bulunan adayların kredi notuna da bakılmaktadır.

Vakıfbank Borç Kapatma Kredisi

Vakıfbank üzerinden kredi başvurusunda bulunan ve müşterilerin kredilerinin onaylanması halinde başka bir bankaya borcu bulunan müşterilerin kredi  aşamasında diğer bankalara olan borçları da kontrol edilecek.

Müşterinin başka bir bankaya borcunun olduğunun tespit edilmesi halinde, verilen kredinin bir kısmı diğer bankalara olan borçların kapatılması için otomatik olarak kullanılacaktır. Kalan kısım ise müşterinin hesabına yatırılacaktır. Borcu bulunan ve bunun için kredi çekmek isteyen  müşteriler için de bir fırsat olarak ifade edilmektedir. Borç kapatma kredisi adı altında 125 bin lira çekmek isteyen müşteriler için en fazla 60 ay vade imkanı sunulmaktadır. Ödemeler kişilerin gelir durumuna bağlı olarak hesaplanır. Her ay düzenli olarak belirli ve eşit miktarlarda ödeme yapılabileceği gibi 2 ya da 3 aylık periyotlarla da ödeme yapılabilir. Ödeme planı artan ya da azalan taksitlerle de tercih edilebilir. Her müşteriye uygun kişiselleştirilmiş bir ödeme tablosu hazırlanmaktadır.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Sizlerin seslerinizi duyurabilmek için yorum yapmayı ihmal etmeyin. Dikkat çeken yorumları sizlerin sesinizi duyurmak için haberleştiriyoruz. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.