Garanti bankası, ING, TEB ve Finansbank 3 ay ertelemeli 60 ay vadeli ihtiyaç kredisi paketleri..! Detaylar için hemen tıklayın..

Garanti bankası, ING, TEB ve Finansbank 3 ay ertelemeli 60 ay vadeli ihtiyaç kredisi paketleri..! Detaylar için hemen tıklayın..

Garanti bankası, ING, TEB ve Finansbank 3 ay ertelemeli 60 ay vadeli ihtiyaç kredisi paketleri..! Çok az kredi veren bankaların en son kampanyaları nelerdir? Detaylar için hemen tıklayın..

Çok az veren bankaların en son kampanyaları nelerdir? Yaz ayları bitmeden yaz kredisi kampanyasıyla 3 aylık ertelenmiş kredi alabilirsiniz. Bankaların son dakika içerisinde duyurdukları yaz kredileri 100.000 TL'ye kadar genel amaçlı krediler olarak verilmektedir. Kredi başvurusu yapacaksanız ve başvuru koşullarını merak ediyorsanız, aşağıdaki bankalardan işlem yapabilirsiniz.

Yaz kredisi, sezon başladıktan sonra müşterilere verilen bir kredi kampanyasıdır. Bu kampanya 1 Haziran'da başlıyor ve 31 Ağustos'ta sona eriyor. Ağustos ayında girdiğimiz günlerde, hala yaz kredisi kullanmadıysanız, bankalar size güncel faiz oranlarıyla tekrar hizmet veriyor. Kredi onayı almak istiyorsanız 18 yaşın üzerinde ve Türk vatandaşı olmalısınız. Banka tarafından uygulanan kredi koşullarına uymanız durumunda da onay alacaksınız. Maalesef, düşük kredi notu olan ve bankalardan icra edilen kişiler bu kredilerden onay alamazlar. Şimdi hızlı bir şekilde yaz kredisi alacağınız bankalar hakkında bilgi verelim.

Garanti BBVA 3 aylık ertelenmiş yaz kredisi kampanyası

100.000 TL'ye kadar 60 aylık yaz kredisi kullanacaksanız, en yakın Garanti BBVA şubesine giderek kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Yaz kredisi kampanyasına bankanın resmi web sitesini kullanarak da başvurabilirsiniz. Kredi notu 1100 ve üzerinde olan ve son 3 aydır aynı işyerinde sigortalı olanlar bu bankadan kredi onayı alabilirler. Kredi sonucunu başvurudan hemen sonra göreceksiniz.

Garanti bankası, ING, TEB ve Finansbank 3 ay ertelemeli 60 ay vadeli ihtiyaç kredisi paketleri..! Detaylar için hemen tıklayın..

ING yaz kredisi kampanyası son hız devam ediyor

Bankanın kredi olarak verdiği bu yaz kredisi kampanyasında, müşterilerine 60 aya varan ve uygun faiz oranları ile kredi sağlamaktadır. ING Bank aracılığıyla yaz kredisi alacaksanız, bankanın resmi web sitesinden 50.000 TL'ye, banka şubelerinden 100.000 TL'ye kadar başvuru yapabilirsiniz. Başvurudan hemen sonra onay alırsanız, banka size sonucu verir ve kredinizi aynı gün kullanılabilir hale getirir. Banka ayrıca kredi notunuza göre bir faiz oranı uygulayacaktır. Uygun bir faizle kredi almak istiyorsanız, kredi puanınız 1600 ve üstü olmalıdır.

QNB Finansbank yaz kredisi opsiyonu

Bu bankadan hemen kredi başvurusunda bulunarak yaz kredisi onayı alabilirsiniz. Bankaya gitmeden kredi kullanmak istiyorsanız, TR ID numaranızı 5030'a göndererek hemen kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Banka 50.000 TL'ye kadar kredi değerlendirmesi yapacaktır. Bu şekilde, kredileri hızlı ve anında kullanmış olacaksınız. Kredi neticesi 5 dakika içinde bankaya mesaj gönderdiğiniz cep telefonuna gönderilecektir.

Garanti bankası, ING, TEB ve Finansbank 3 ay ertelemeli 60 ay vadeli ihtiyaç kredisi paketleri..! Detaylar için hemen tıklayın..

TEB ile yaza nakit ihtiyacınızı gidererek girin!

En yakın TEB şubesine gidebilir ve 60 aya kadar vadeli 50.000 TL tutarındaki yaz kredinizi sadece kimliğinizle talep edebilirsiniz. Kredi puanı 1200 ve üzerinde olan kişiler, çok sayıda başvurusu olmayanlar ve bir işyerinde çalışanlar TEB aracılığıyla kredi başvurusunda bulunabilirler. Başvuru onayı aldığınızda kredinizi hemen kullanacaksınız. Bu bankadan daha önce kredi kullandıysanız, kredinizi hemen almak için internet bankacılık hesabınızı kullanabilirsiniz. Yaz kredisi kampanyası 31 Ağustos'a kadar bu bankada devam edecek.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Sizlerin seslerinizi duyurabilmek için yorum yapmayı ihmal etmeyin. Dikkat çeken yorumları sizlerin sesinizi duyurmak için haberleştiriyoruz. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.