İş Bankası'ndan 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi! 15.000 TL kredi başvurusu nasıl yapılır?

İş Bankası'ndan 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi! 15.000 TL kredi başvurusu nasıl yapılır?

İş Bankası'nda Kurban Bayramı için başlatılmış olan kredi 8 ağustosa kadar devam ediyor. Bu sıraya kadar kredi başvurusu yapan vatandaşlar kredi başvuruları onaylandığında ödemeye 3 ay sonra başlayacaklar.

İş Bankası'nda Kurban Bayramı için başlatılmış olan kredi 8 ağustosa kadar devam ediyor. Bu sıraya kadar kredi başvurusu yapan vatandaşlar kredi başvuruları onaylandığında ödemeye 3 ay sonra başlayacaklar. Devam eden kredi kampanyası özellikleri ve 15 bin TL'lik ödeme planı nasıl?

İş Bankası salgın imkanı ile vatandaşa kredi imkanı sağlıyor. Kredi kampanyalarını sürekli güncellenen banka düşük faiz ve esnek ödeme seçeneklerini sunuyor. Kredi kampanyaları kapsamında Temmuz ayı sonunda bayram öncesi yeni kampanyası ile İş Bankası dikkat çekiyor.

İş Bankası’nın Anında Kredi Kampanyası

3 ay ertelemeli anında kredi kampanyası düzenlendi. 7 Ağustos tarihine kadar vatandaşlar faiz oranı, ödeme erteleme imkanı ile kredi veriyor. Bu süre içerisinde kredi alan ailelerine süreci faiz oranı, vade süreci ve ödeme erteleme imkanı şu şekilde uygulanacak.

İş Bankası'ndan 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi! 15.000 TL kredi başvurusu nasıl yapılır?

İş Bankası'nda devam eden bayram kredisi ile ihtiyacımızı gidermek için;

  • 3 ay geri ödemesiz
  • Yüzde 0.89 faiz oranı
  • Vade süreci ise müşterilerin gelir gider hesaplarına göre esnek ödeme şekilleri ile 60 aya kadar vade sağlanıyor.
  • Ödeme erteleme özellikle salgın süreciyle kredi kullanan vatandaşlara 3 ay erteleme seçeneği sunuluyor.
  • Kredi limiti 50 bin TL'ye kadar olan anında kredi kampanyası üzerinden gelir durumunuza göre kredi kullanabileceksiniz.

İş Bankası Anında Kredi Kampanyası Başvuru İşlemi

İş Bankası'ndan vatandaşa rahatlık sağlayacak anında kredi kampanyası için iki farklı şekilde başvuru gerçekleştirebilirsiniz. Şubeye gitmeden yapacak olduğunuz başvurular İş Bankası'nın web sayfası ya da mobil bankacılık uygulaması üzerinden gerçekleştirilecek.

Pek çok kamu bankası ve iş bankası salgın dolayısı ile zor durumda kalan vatandaşa destek paketleri oluşturdu. Vatandaşın omzundaki yükün hafiflemesini sağlayan destekler esnaf ve emekliye güzel bir bayram geçirme imkanı sağladı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Sizlerin seslerinizi duyurabilmek için yorum yapmayı ihmal etmeyin. Dikkat çeken yorumları sizlerin sesinizi duyurmak için haberleştiriyoruz. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.