Milyonlarca Emeklileri Yakından İlgilendiriyor! Geri Ödemesiz 1000 TL Almak İçin Gerekli Şartlar Belli Oldu…

Milyonlarca Emeklileri Yakından İlgilendiriyor! Geri Ödemesiz 1000 TL Almak İçin Gerekli Şartlar Belli Oldu…

Kuveyt Türk bankasının yapmış olduğu açıklamaya göre, emekli maaşını bu bankaya taşıyan kişilere promosyon olarak, 1000 TL yatırılacak. Bankanın yapmış olduğu resmi açıklamada 1000 TL geri ödemesiz olarak, emeklilere verilecek.

Bilindiği üzere bankalar son günler de yapmış oldukları kampanyalarla müşteri sayılarında artış olmalarını istiyor. Bunun için de her gün yeni bir kampanya haberi geliyor. Kuveyt Türk bankasının yapmış olduğu açıklamaya göre, emekli maaşını bu bankaya taşıyan kişilere promosyon olarak, 1000 TL yatırılacak. Bankanın yapmış olduğu resmi açıklamada 1000 TL geri ödemesiz olarak, emeklilere verilecek.  Emekli maaşlarını bankalardan alan kişilerin promosyon ödemesi başvurusu yapması gerekiyor. Ödemeler 750 TL, 875 TL ve 1000 TL olarak yapılacak.

Kuveyt Bankası Şu Açıklamaları Yaptı

Kuveyt bankasının yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verildi;

Emekli sandığı, Bağ-Kur, SGK’ dana maaş alan emekliler, bankamız tarafından, promosyon başvurusu yapıldığı takdirde, 1000 TL alacak. Emekli maaşına göre, promosyon ücreti de değişiklik gösterecek. 1500 TL emekli maaşı olan kişiler, 750 TL, 1500 ile 2500 TL emekli maaşı olanlar 875 TL, 2500 TL üzerinde emekli maaşı olanlarda 1000 TL promosyon ödemesi hakkı kazanacak.

Promosyon Hakkından Yararlanmak İçin Hangi Şartlar Gerekiyor?

Emekli promosyon ödeme hakkı kazanmak için, belirli şartlar yer alıyor. Öncelikle bu başvuruyu yapan kişiler, 3 sene boyunca maaşlarını, bu bankadan alacak, ayrıca emekli maaşını Kuveyt Türk bankasına taşıyan kişiler maaşlarını bir kez aldıktan sonra, promosyon başvurusu yapabilecek. En yakın Kuveyt Türk bankasından başvuru yapılacak. Başvurunun ardından, 3 iş günü içinde müşteri hesabına, promosyon ücreti yatacak.  Bir kaç tane emekli maaşı olan kişiler ise promosyon başvurusu yaptıkları takdirde, toplam maaşlarına bakılarak, bir kere promosyon ödemesi yapılacak.

Promosyon Ödemesi Başvurusu Ne Zaman Yapılacak?

Emekliler için, maaşları aldıkları bankaları değiştirme fırsatı sunuluyor. Bankalar son dönemlerde daha fazla kampanyalar yaparak, yeni müşteriler kazanmaya çalışıyor. Son yıllarda yapılan promosyon ödemeleri de emeklilerin dikkatini çekiyor. Vatandaşların merak ettiği konulardan biri de promosyon başvurusunun ne zaman yapıldığıdır. Emekli promosyon ödemesi başvurusu yapmak için öncelikle bir kez maaşı bankadan alma şartı bulunuyor. Daha sonrasında istenilen bir zamanda başvuru  yapabilir.. Kısa bir süre içinde başvurular sonuçlanır.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Sizlerin seslerinizi duyurabilmek için yorum yapmayı ihmal etmeyin. Dikkat çeken yorumları sizlerin sesinizi duyurmak için haberleştiriyoruz. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.