QNB Finansbank, Akbank, Garanti, Denizbank borç kapatma kredisi kampanyaları! 10, 20, 30 bin lira kredi fırsatı! Borç kapatma kredisi nasıl alınır?

QNB Finansbank, Akbank, Garanti, Denizbank borç kapatma kredisi kampanyaları! 10, 20, 30 bin lira kredi fırsatı! Borç kapatma kredisi nasıl alınır?

QNB Finansbank, Denizbank, Akbank ve Garanti Bankası, borçlarını tek bir elden toplamak isteyen vatandaşlara, uygun faiz seçenekleri ve uzun vadelerle borç kapatma kredisi imkanı sunuyor. Borç kapatma kredisi nasıl alınır?

Yaşanan ekonomik belirsizlik pek çok vatandaşın kredi ve kredi kartı borçlarının artmasına neden oldu. Vatandaş bankalara olan borçlarını yeniden bankalardan aldıkları krediler ile kapatmak için harekete geçiyorlar. En uygun faizli borç kapatma kredisi veren bankalar son zamanlarda vatandaşlar tarafından en fazla aranılan konular arasında er alıyor.

Son zamanlarda bankaların faiz oranlarının yeniden yükselmesi endişelere neden olmuştu. Bu süreçte pek çok bankanın faiz oranları psikolojik sınır olarak kabul edile sınırları aştı. Yüzde 1 seviyelerinin üzerine çıkan faiz oranları vatandaşı kara kara düşündürüyor. Bu süreç içerisinde vatandaş borçlarını kapatmak, tek bir bankaya borçlu kalmak ve ödemelerini düzenleme için n uygun faizli borç kapatma kredisi veren bankaları araştırmaya başladılar.

QNB Finansbank Borç Kapatma Kredisi Kampanyası!

QNB Finansbank, farklı bankalara borcu olan ve ödemekte zorlanan vatandaşlar için borç transferi kredisi imkanı sunuyor. Bu süreçte borçlarını tek bir elden toplamak isteyen vatandaşlar için 3000 TL kredi imkanı sunuyor. 36 ay vadeli olarak sunulan bu kredi için vatandaşlara yüze 1.19 oranında faiz oranı sunuluyor.

Denizbank Borç Transferi Kredisi!

Denizbank'ta borçlarını tek bir elde toplamak isteyen müşterileri için farklı rakamlara farklı vade ve faiz oranları uygulamaya devam ediyor. Kısa vadeli olarak kullanılacak transfer borç kredileri için müşterilerden çok düşü faiz oranları talep ediliyor. Orta ve uzun vade seçeneklerine karşı ise faiz oranlarının yükseldiği belirtildi. Ortalama olarak yüzde 1.87 oranında faiz oranı imkanı sunulmaktadır.

Akbank Borç Transfer Kredi Kampanyası!

Akbank tarafından da borç transfer kredi imkanı sunulmaktadır. Ancak burada sunulan imkanlar kredi kartı olan vatandaşlara özel bir sistemdir. Farklı bankalara olan kredi kartı borçlarını ödemek isteyen vatandaşlar, tüm borçlarını Akbank bünyesinde toplamayı tercih edebilirler.

Akbank 20 bin liraya kadar borç transfer kredisi sunulmaktadır. 12 ay vadeli olarak sunulan borç kapatma kredisi ile birlikte banka yüzde 1.25 oranında faiz oranı sunmaktadır.

Garanti Bankası Borç Kapatma Kredisi Kampanyası!

Farklı bankalardan alınan bireysel olarak kullanılan ihtiyaç kredileri Garanti Bankası tarafından tek bir çatı altında toplanmaktadır. Dosya masrafı bulunmayan bankanın tek bir çatı altında ödeme planını doğru yapabileceğiniz bir sistem oluşturmaktadır.

Garanti bankası tarafından sunulan borç kapatma kredisi ile birlikte vade seçeneklerini uzatabilirsiniz. Böylece aylık ödene taksit tutarı da düşürülebilir. Garanti Bankası borç kapatma kredisi ile birlikte 3 ile 36 ay arasında vade seçeneği sunmaktadır.

Kira gelirleri, emekliler ya da sınırlı çalışanlar için bu vade oranı 36 ay olarak uzatılmaktadır. Garanti Bankası borç kapatma kredisi için başvurular banka şubelerinden yapılabileceği gibi aynı zamanda internet ve telefon bankacılığı ile de yapılabilir. Garanti BBVA bireysel müşterileri için borç kapatma kredi limiti 60 bin liraya kadar çıkmaktadır.

Borç Kapatma Kredisi İçin Hangi Evraklar İsteniyor?

Borç kapatma kredisi için bankalar müşterilerden bazı evrakları tamamlamalarını istemektedir. Düzenli ödeme yapmakta bankalar tarafından en önemli kriter olarak belirlenmektedir. Daha önce bankalarla birlikte ödeme sorunu yaşamış, kredi notu düşmüş olan kişilerin borç kapatma kredisi almaları zorlaşmaktadır. Borç kapatma kredisi için;

  • Kimlik belgesi,
  • Son üç aya dair ikametgah belgesi,
  • Gelir belgesi ödenmesi gerekmektedir.

Gelir durumu ödeme yapmaya müsait ve daha önce bankalarla olumlu bir çalışma yapmış olan kişilerin bankalardan kolaylıkla borç transfer kredisi alabilecekleri belirtildi.

Borç Kapatma Kredisi Almak Avantajlı Mı?

Kredi borçlarını tek bir elden toplamak ve ödeme sırasında kafa karışıklığı yaşamamak ve düzenli bir ödeme tablosu oluşturmak isteyen herkes için borç kapatma kredisi avantajlı bir seçenek olarak ifade edilmektedir.

Pek çok bankanın borç transfer kredisi adı altında hizmetleri bulunmaktadır. Yüksek ödenecek olan miktarlar için gecikme faizleri ödemek zorunda kalmazsınız. Düzenli olarak yapılan ödemeler sonucunda bankaların güvenini kazanabilir ve böylece kredi notunuzu yükseltebilirsiniz. Borçlar nedeniyle oluşabilecek olan takip süreci de düzenli ödeme ile birlikte ortadan kaldırılacaktır.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Sizlerin seslerinizi duyurabilmek için yorum yapmayı ihmal etmeyin. Dikkat çeken yorumları sizlerin sesinizi duyurmak için haberleştiriyoruz. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.