QNB Finansbank, Garanti BBVA bankası, Şekerbank'tan sıfır faizli kredi müjdesi..! Aylık 222 TL ile 13 bin TL kredi detaylar için tıklayın..!

QNB Finansbank, Garanti BBVA bankası, Şekerbank'tan sıfır faizli kredi müjdesi..! Aylık 222 TL ile 13 bin TL kredi detaylar için tıklayın..!

QNB Finansbank, Garanti BBVA bankası, Şekerbank'tan sıfır faizli kredi müjdesi..! Aylık 222 TL ile 13 bin TL kredi detaylar için tıklayın..! Günümüzde pek çok vatandaş nakit ihtiyacını karşılamak için bireysel kredilere ihtiyaç duyuyor. 6 banka tarafından vatandaşa müjde niteliğinde haber geldi.

Günümüzde pek çok vatandaş nakit ihtiyacını karşılamak için bireysel kredilere ihtiyaç duyuyor. 6 banka tarafından vatandaşa müjde niteliğinde haber geldi. Yapılan açıklamalar Kurban Bayramı kredi kampanyaları ile birlikte bayramın rahat geçirilmesi için verilecek. Kredi kullanmak isteyen vatandaşlar bankaların ortak karar almasıyla birlikte 3 ay ödeme yapmayacaklar. İşte bayram kredi fırsatı sunan o bankalar ve ödeme şekilleri...

İhtiyaç sahibi olan ve nakit ihtiyacını kredi ile karşılamak isteyen vatandaşlar 6 banka tarafından gelen müjdeli haberle sevindi. Söz konusu açıklamalarla birlikte Kurban Bayramı kredi kampanyaları başladı. Bayramın rahat geçirilmesini sağlayan ve nakit ihtiyacı olanların fırsat sağladığı bu krediler ve ödeme şekilleri vatandaşları rahatlattı.

QNB Finansbank bayram kredisi

QNB Finansbank bayram kredisi ve düşük faiz oranı ile büyük kolaylık sağladı. Yapılan açıklama ile 3 ay ödemesiz ihtiyaç kredi fırsatı verileceği belirtildi. Bayram kredisi kampanyası sayesinde pek çok vatandaş rahat bir nefes aldı. Vatandaşlar 60 ay vade imkanı ile bu kredi imkanından yararlanabilecek. Banka tarafından yapılan açıklama da şöyle;

10.000 TL de 60 ay vade için her ay 222 TL ödeme yapılacak. Toplamda ödenecek miktar ise 13.375 TL olacak.

10.000 TL 36 ay vade ile her ay geri ödemeli 332 TL olarak hesaplandı. Toplam geri ödeme miktarı ise 11.973.67 TL olarak belirlendi.

10.000 TL'ye 12 ay vade ile her ay ödeme koşuluyla çektiğinizde 888 TL ödeme yapılacak ve toplam ödeme miktarı 10.667. 24 TL olacak. Başvuru ile ilgili detaylı bilgi için QNB Finansbank müşteri hizmetleri ve “Alo kredi” hattını arayarak 7/24 kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Şekerbank Nakit İhtiyaç Olanlara Kredi Fırsatı

Şekerbank tarafından yapılan açıklamada 60 ay vade ve 3 ay ödemesiz vatandaşlara kolaylık sağladığı belirtildi. Faiz oranı ise 0.75 olarak belirlendi. 30 Temmuz'a kadar başvuru yapılabilecek.

Garanti BBVA Bayram Kredisi Müjdesi

Garanti BBVA tarafından yapılan açıklama sonrası pek çok vatandaş konu ile ilgili araştırma yaptı. Pandemi sürecinde etkilenen vatandaşa 0.99’dan başlayan faiz oranı ile 60 aya varan vade ile kurban bayramı kredisi müjdesi verildi. Garanti Bankası'nın anında kredi hattından yararlanarak veya online bankacılık işlemlerinden başvurunuzu oluşturarak kredi fırsatından yararlanabilirsiniz.

Kamu Bankaları Faiz Oranı

Kamu bankaları da kurban bayramı öncesinde müşterilerine ihtiyaç kredisi kampanyası başlattı.

Halkbank ihtiyaç kredisi faiz oranını 0.98

Vakıf Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranını 0.86

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranını 0.98 olarak belirledi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Sizlerin seslerinizi duyurabilmek için yorum yapmayı ihmal etmeyin. Dikkat çeken yorumları sizlerin sesinizi duyurmak için haberleştiriyoruz. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.