Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü dezenfekte çalışmaları

Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü dezenfekte çalışmaları

Kütahya’nın Emet ilçesinde Halk Eğitimi Merkezi binasında bulunan tüm sınıfların, Korona virüs tedbirleri kapsamında dezenfekte edildiği bildirildi.Emet Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, ’’Faaliyette bulunduğumuz derslik ve spor salonlarımız Korona virüs salgını tedbirleri çerçevesinde dezenfekte edildi. Çalışanlarımızın ve çocuklarımızın sağlığının korunması açısından çok önemli olan dezenfekte işlemleri her hafta sürekli olarak yapılacaktır’’ ifadeleri kullanıldı.

Kütahya’nın Emet ilçesinde Halk Eğitimi Merkezi binasında bulunan tüm sınıfların, Korona virüs tedbirleri kapsamında dezenfekte edildiği bildirildi.

Emet Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, ’’Faaliyette bulunduğumuz derslik ve spor salonlarımız Korona virüs salgını tedbirleri çerçevesinde dezenfekte edildi. Çalışanlarımızın ve çocuklarımızın sağlığının korunması açısından çok önemli olan dezenfekte işlemleri her hafta sürekli olarak yapılacaktır’’ ifadeleri kullanıldı.

Kaynak: İHA

HABERE YORUM KAT

UYARI: Sizlerin seslerinizi duyurabilmek için yorum yapmayı ihmal etmeyin. Dikkat çeken yorumları sizlerin sesinizi duyurmak için haberleştiriyoruz. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.