Demet Akalın'ın Eşi Okan Kurt, Olay Yaratan Kavga İle İlk Kez Konuştu

Demet Akalın'ın Eşi Okan Kurt, Olay Yaratan Kavga İle İlk Kez Konuştu

Ünlü şarkıcı Demet Akalın'ın eşi Okan Kurt, geçen günlerde sahibi oldukları restoranın yan komşusu ile tartışmış, kısa sürede olay kavgaya dönüşmüştü. Olay yerinin görüntüleri kısa süre içinde sosyal medya üzerinden tıklanma rekorları kırmıştı. İşadamı Okan Kurt, kavga görüntüleri ve "15 aydır kirasını ödemiyor" iddiası üzerine konuya açıklık getirdi.

Ghalia'nın yöneticilerinin "15 aydır kirasını ödemiyor" iddiası üzerine şarkıcı Demet Akalın'ın eski eşi Okan Kurt konuya açıklık getirdi.

Demet Akalın ve kızı Hira'yla beraber tatilde olduğu Paris'ten Medyatava'ya ilk kez konuşan Okan Kurt, kavga görüntüleri ve kira iddiasıyla ilgili şu açıklama yaptı:

"ANNEME DİRSEK ATIP KÜFRETTİ"

"O gece bizim mekanda düğün yemeği vardı. Söylendiği gibi müzik yüksek değildi. Ben de o gün Galatasaray maçını izlemişim, yorgunum eve gideceğim... Görüntülerde göründüğü gibi biz tartışmaya başlayınca annem geldi ve 'Oğlum ne yapıyorsunuz sakin olun' dedi... Anneme dirsek atıp, küfredince olaylar başladı zaten."

"ELİNDE MUŞTA VARDI"

"Gelenlerin birinin elinde muşta vardı, kavgaya hazırlıklı gelmiş adamlar. Aynı kapıdan girilen iki ayrı mekan burası, bizimki popüler bir yere dönüştü."

"PANDEMİ DÖNEMİNDE BİLE KİRALARI ÖDEDİM"

Benim 15 aydır kira ödemediğimi söylüyorlar. Şu an Demet Akalın ve Hira'yla beraber Paris'teyiz, tatile geldik bir kaç gün. Babama söyleyip dekontların hepsini size gönderteceğim. Covid19 döneminde bile bütün kiralarını tıkır tıkır ödedim. Asıl onlar nereye ne kadar kira ödüyorlarmış bir ona bakın bakalım..."

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Sizlerin seslerinizi duyurabilmek için yorum yapmayı ihmal etmeyin. Dikkat çeken yorumları sizlerin sesinizi duyurmak için haberleştiriyoruz. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.