Gelin adayı Hanife sosyal medyada aşka geldi! Eski kocasıyla yaptığı yeni paylaşım yorum yağmuruna tutuldu!

Gelin adayı Hanife sosyal medyada aşka geldi! Eski kocasıyla yaptığı yeni paylaşım yorum yağmuruna tutuldu!

Sosyal medya paylaşımları ile dikkat çeken gelin adayı olarak tanınan Hanife Gürdal, boşanma açıklamasının ardından sosyal medyada aşka geldi ve ardından eski kocasıyla ilgili öyle bir paylaşım yaptı ki!

Önceki yıllarda televizyon ekranlarında yayınlanan bir evlendirme programında yaptıklarıyla olay olan ve sosyal medyada çok konuşulan gelin adayı Hanife, program sonrasında da sosyal medyayı aktif kullanan isimlerden birisi oldu. Programda başörtüsüyle tartışılan gelin adayı, programın bitmesinin ardından başörtüsünü çıkarmış ve bu süreçte sosyal medyada büyük tartışmaların fitilini ateşlemişti. Ardından ani bir kararla sadece birkaç aydır tanıdığı sevgilisi Kemal Ayvaz ile evlenerek yine büyük şaşkınlığa neden olmuştu.

Evliliklerinin reklam için yapıldığını iddia edenlerin yanı sıra büyük aşkı destekleyenlerin de olduğu belirtildi. 9 aydır evli olduğu eşi ile geçtiğimiz haftalarda bir tartışma yaşamış ve sosyal medya hesaplarından takipten çıkarak tüm fotoğraflarını silmişti.

Tek Celsede Boşandığını Açıkladı!

Takipçilerinin eşi ile olan fotoğraflarını silmesi ve yeni paylaşımlar yapmaması üzerine soru yağmuruna tutmuş olduğu Hanife Gürdal sonunda beklenen açıklamayı yaptı. Yaşadıkları sorunlar nedeniyle eşiyle olan evliliğini tek celsede bitirdiğini açıkladı. Evliliğin bitme nedeni olarak ise 'ağır gelen sorumluluklarını' dile getirdi.

Gelin Adayı Eski Eşiyle Aşka Geldi

Ayrılığın ardından sosyal medya hesabından zaman zaman yapmış olduğu çeşitli paylaşımlarla dikkat çeken Hanife Gürdal'ın bir süredir eşinin memleketi olan Trabzon'da yalnız yaşamaya başladığı öğrenildi.

Bir hafta önce tek celsede evliliğini sonlandırdığını açıklayan gelin adayı ters köşe yaptı. Eşi ile olan fotoğrafını paylaşan Hanife 'Lütfen kararlarımı sorgulamayın' notu ile birlikte eski eşiyle barıştığını ilan etti.

Eski eşinin de paylaşmış olduğu fotoğraf sonrasında 'Sen gördüğüm en güzel gelinsin. Benim güzel karım' notunu paylaştı. İkilinin boşanma açıklamasının ardından birbirleri için yayınladıkları paylaşımlar yeni tartışmaların fitilini ateşledi. Bu süreçte Hanife ve eşinin sosyal medyada takipçi kazanmak, reklam yapmak ve dikkat çekmek için yeni bir oyun içerisinde oldukları iddia edildi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Sizlerin seslerinizi duyurabilmek için yorum yapmayı ihmal etmeyin. Dikkat çeken yorumları sizlerin sesinizi duyurmak için haberleştiriyoruz. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.