Gülşen'den Sinan Akçıl'a Cevap Niteliğinde Açıklamalar!

Gülşen'den Sinan Akçıl'a Cevap Niteliğinde Açıklamalar!

Ünlü şarkıcı, önceki gün Bebek’te kameralara yakalandı. Ünlü Şarkıcıya Sinan Akçıl’ın Nirvana şarkısı için yaptığı yorum soruldu. Gülşen ise yorum yapmaktan kaçındı. Sinan Akçıl, şarkı için, ‘Beğenmedim, daha iyisini yapabilirdi’ ifadelerini kullanmıştı.

Gülşen, Sinan Akçıl’ın konuyla ilgili yorumlarına ilişkin "Yorum yapmayayım ben. Ben güzel şeyler konuşmayı seviyorum. Bu arada zaten herkes, her şeyi beğenecek diye bir şey yok. Ben çok memnunum her şeyden" şeklinde konuştu.

Gülşen Yeni Şarkılar Yapmak İstiyor

Şarkıcı Gülşen, sevenlerinin kendisini çok özlediği hatırlatılınca uzun bir zaman olduğunu ve aslında yeni şarkılar yapmak istediğini ifade etti. Evlere kapanılan bu dönemin geçmesi sonrasında enerjii yükseltecek işler yapacaklarını ve bunun herkese iyi geleceğini ifade etti. Dönemin şartlarında kısa da olsa düşünmeden böyle bir çalışma yaptıklarını ifade eden Gülşen, beğeni ya da beğenmeme durumları da olsa saygı duymayı öğrenmenin gerekliliğine dikkat çekti.

Genelde kendilerinin alışık olunmayan işler yaptıklarını ifade eden Gülşen, beklenen, alışılmış şeylerden ise heyecanlandırmayı ve sınırları zorlamayı sevdiğini belirtti. Ezber bozan şeylerin hoşuna gittiğini ifade eden Gülşen şarkının altı farklı bölümden oluştuğunu da paylaştı.

Hadise'nin yeni şarkısı "Küçük Bir Yol" ile ilgili de yorum yapan Gülşen, Hadise’nin sesini sevdiğini söyledi fakat klibi izlemediğini dile getirdi. Ancak buna rağmen kapağını gördüğünü söyleyen Gülşen, oldukça etkileyici bir kapak olduğunu ifade etti.

Öte yandan güzel şarkıcının sıcak havaya rağmen çok farklı olan giyim tarzı ise görenlerde merak uyandırdı.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Sizlerin seslerinizi duyurabilmek için yorum yapmayı ihmal etmeyin. Dikkat çeken yorumları sizlerin sesinizi duyurmak için haberleştiriyoruz. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.