Hazal Filiz Küçükköse Detoks Kampında!

Hazal Filiz Küçükköse Detoks Kampında!

Geçtiğimiz gün bir otelde detoks kampına giren ünlü oyuncu Hazal Filiz Küçükköse, güneşin ve sahilin keyfini sürerken objektiflere yakalandı

Pandemi sonrasında gerçekleşen normalleşme süreci ile birlikte Çeşme’de tatile giden oyuncu Hazal Filiz Küçükköse, buranın ardından tatil için Bodrum’a geçti. 

Ünlü oyuncu Hazal Filiz Küçükköse bir ara denizde bir şey gördü ve onu çıkarabilmek için otel çalışanlarından yardım istediği görüldü. Uzun süre denizi seyreden Hazal Filiz Küçükköse, daha sonra iskeleye geçerken görüntülendi.

Güzel oyuncu gün batımını seyrederken bol bol selfie çekerek kendine hatıra fotoğrafları biriktirdi.

HAZAL FİLİZ KÜÇÜKKÖSE KİMDİR?

Hazal Filiz Küçükköse 9 Şubat 1988 tarihinde Mersin’de doğmuştur. Kırıkkale Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Biyoloji Bölümü’nü 3. sınıfa kadar okuyan ve sonra bu okulu bırakan Hazal Filiz Küçükköse, Ankara Üniversitesi Fen Fakültesi Kimya Bölümü’nden mezun olmuştur. Şimdiye kadar birçok dizide rol alan Hazal Filiz Küçükköse son olarak Rüya dizisinde rol almıştı. Deniz Küçükköse isminde ikizi bulunan ünlü oyuncu 2014 yılında oyuncu Tuan Tunalı ile evlendi ve 2018 yılında da kendisinden boşandı.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Sizlerin seslerinizi duyurabilmek için yorum yapmayı ihmal etmeyin. Dikkat çeken yorumları sizlerin sesinizi duyurmak için haberleştiriyoruz. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.