İşte Masterchef Türkiye'nin Yeni Takım Kaptanları! Yarışmaya Katıldı, İlk Gün Kaptan Seçildi İşte O İsim ve Tüm Detaylar...

İşte Masterchef Türkiye'nin Yeni Takım Kaptanları! Yarışmaya Katıldı, İlk Gün Kaptan Seçildi İşte O İsim ve Tüm Detaylar...

Ekranların ilgi ile izlenen yarışma programlarından MasterChef Türkiye’nin dün akşamki yeni bölümünde kaptanlık oyunu izleyenleri heyecanlandırdı. Esra, gecenin en iyi menemenini yaparak mavi takımın kaptanı seçilirken, kırmızı takımın kaptanlığını ise yarışmaya daha dün dahil olan Arem’i dahil etti.

MasterChef Türkiye yeni bölümü ile dün akşam 48. Kez ekranlara geldi. Dün akşamki kaptanlık oyununun başkahramanı menemen oldu. En iyi menemeni yaparak mavi takımın kaptanı olmaya çalışan yarışmacıların kıyasıya mücadelesi nefesleri kesti. En iyi altı tabağın sahipleri Arem, Barbaros, Ebru, Eray, Esra ve Sefa oldular. Ardından şefler tadımları ile birlikte birinciyi Esra Tokelli olarak açıkladı.

Esre Tokelli mavi takımın kaptanlığını alarak büyük bir sevinç yaşarken kırmızı takım için ise Arem’i kaptan olarak seçti. Arem daha yarışmaya dün akşam dahil olmuşken ilk akşamında kaptan olarak seçilince büyük bir heyecan yaşadı.

MasterChef Takımlar Belli Oldu

Esra Tokelli kaptan seçilmesinden hemen sonra takımına Furkan, Berkez, Ebru, Özgül, Duygu ve Ayyüce’yi katmış oldu. Ayağının tozu ile kırmızı takımın kaptanı olan Arem ise takımına Barbaros, Serhat, Sefa, Tanya, Eray ve Celal’i seçti.

Bunlardan sonra takımların yeni kaptanları Esra ve Arem, kaptanlar düellosunda kapıştılar. Yeni takım kaptanları falafel yaparken müthiş mücadelenin sonunda kazanan bir kez daha Esra oldu. Şeflerin tadımlarından sonra yaptığı falafel ile geçerli not alan Esra ödülü kazandı ve aynı zamanda dokunulmazlık oyunu için de takımına 5 fazla dakika kazandırdı.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Sizlerin seslerinizi duyurabilmek için yorum yapmayı ihmal etmeyin. Dikkat çeken yorumları sizlerin sesinizi duyurmak için haberleştiriyoruz. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.