MasterChef'in Dün Geceki Kazananı Kim?

MasterChef'in Dün Geceki Kazananı Kim?

MasterChef'in dün geceki bölümünde 2020 MasterChef Türkiye’nin 13. Ana kadro yarışmacısı belli oldu, işte o kazanan yarışmacı!

Türk televizyonlarının en çok izlenen yarışma programlarından olan 2020 MasterChef Türkiye’nin yeni sezon final turu devam ediyor. Yarışmanın ana kadrosuna katılabilmek için mücadele veren şef adayları Somer, Mehmet ve Danilo şefler tarafından beğenilmek için ellerinden geleni yapıyorlar. Dün geceki bölümde 2020 MasterChef Türkiye’nin 13. Ana kadro yarışmacısı belli oldu. İzleyenler 14 Ağustos 2020 MasterChef Türkiye 13. Ana kadro yarışmacısının kim olduğunu araştırıyorlar. 

MasterChef’te kim kazandı? Hangi yarışmacı üst tura çıktı?

Uzun süredir takip edilen yarışmalardan MasterChef Türkiye’de final turu heyecanı sürüyor. İsimlerinin yazılı olduğu önlükleri kapmak için MasterChef’in ana kadrosuna dahil olmaya çalışan şef adayları Danilo, Somer ve Mehmet şeflerin jüriliğinde kıyasıya bir mücadele veriyor. Dün ekrana gelen bölümde günün final oyununa ulaşan şef adayları hünerlerini sergiledi. Şefler tadımı gerçekleştirdikten sonra kazanan 13. Yarışmayı açıkladı. 13. Yarışmacı Uğur oldu.

Dünkü yarışmada şefler kişloren yapılmasını istedi. Yemeklerini ortaya koyan ve şeflerin beğenisine sunan yarışmacılardan 6’sı seçildi ve final turuna çıktılar. Final turunda taze fındıklarla yaratıcılık yemeği yapılması istenen adaylar ortaya koydukları performansları şeflere tattırdılar. Bu tadım sonrası Mehmet, Danilo ve Somer şefler günün kazananını Uğur olarak açıkladılar.

Şimdiye Kadar Kimler Ana Kadroya Seçildi?

 1. Serhat
 2. Duygu
 3. Özgül
 4. Emir
 5. Ayyüce
 6. Sedat
 7. Esra
 8. Furkan
 9. Barbaros
 10. Tanya
 11. Berk
 12. Eray
 13. Uğur

HABERE YORUM KAT

UYARI: Sizlerin seslerinizi duyurabilmek için yorum yapmayı ihmal etmeyin. Dikkat çeken yorumları sizlerin sesinizi duyurmak için haberleştiriyoruz. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.