Miray Daner ve Boran Kuzum Yeni Bir Aşka Mı Yelken Açıyor?

Miray Daner ve Boran Kuzum Yeni Bir Aşka Mı Yelken Açıyor?

‘Vatanım Sensin’ adlı yapımda birlikte rol alan Miray Daner ve Boran Kuzum aşk iddialarıyla gündeme geldi, bu durum hayranlarını heyecanlandırdı!

‘Vatanım Sensin’ adlı yapımda birlikte rol alan Miray Daner ve Boran Kuzum aşk iddialarıyla gündeme geldi. Yoğun çalışma temposunda birbirlerine fotoğraflarıyla ilgi gösteren ünlü oyuncular hayranlarını heyecanlandırdı.

Ünlü oyuncu Aras Bulut İynemli ile kuzen olan Miray Daner, Kubilay Aka ile olan 2,5 yıllık ilişkilerini 2019 yılında sonlandırmışlardı. Ayrılık sebebinin ihanet olduğu gündeme geldiyse de iddiaları doğrular nitelikte bir açıklama gelmemişti. Bu birliktelikten sonra birçok farklı isimle anılan güzel oyuncu instagramda yaptığı paylaşımlarla dikkat çekti. Boran Kuzum ile aralarında aşk iddiası çıkan Daner’in yaptığı paylaşımlar bu iddiaları doğrular nitelikte.

Karantina Sırasında Canlı Yayın

Pandemi sürecinde devam eden karantinada ikili, yaptıkları canlı yayınlarda birbirlerine iltifat dolu övgüler yağdırdı. Bu yayının ardından ikili arasındaki aşk iddiaları hayranlarını heyecanlandırdı. Yoğun iş temposuna rağmen set aralarında birbirlerinin fotoğraflarını paylaşan Daner ve Kuzum kalp emojisi ile paylaşımlar yaptılar.

Boran Kuzum’u tek olarak hikayesinde paylaşan Miray Daner’in paylaşımına karşılık Kuzum, birlikte yer aldıkları bir fotoğrafı kalp emojisiyle paylaştı. İkilinin bu halleri aynı dizide yer aldıktan sonra yeni bir aşk iddiasını güçlendirdi.

21 yaşındaki güzel oyuncu Miray Daner oyunculuğa ilk olarak 7 yaşında başlamıştı. ‘Papatyam’ adlı dizide Metin Akpınar’ın torunu ‘Gonca’ karakterini canlandırmıştı. 27 yaşındaki Boran Kuzum ise İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Sahne Sanatları Bölümü Tiyatro Ana Dalı’ndan mezun olduktan sonra 2015 yılında ilk defa televizyonda yer almıştı.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Sizlerin seslerinizi duyurabilmek için yorum yapmayı ihmal etmeyin. Dikkat çeken yorumları sizlerin sesinizi duyurmak için haberleştiriyoruz. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.