Şarkıcı Linet'e Şok Tepki! 'Neden Star Olamadığını Bu Gece Açıkladı'

Şarkıcı Linet'e Şok Tepki! 'Neden Star Olamadığını Bu Gece Açıkladı'

Şarkıcı Linet, geride bıraktığımız akşam Maslak'taki bir mekanda sahne aldı. Linet'i dinlemeye gidenler arasında Aslı Şen ve onun kadın arkadaşları da vardı.

Şarkıcı Linet, geride bıraktığımız akşam Maslak'taki bir mekanda sahne aldı. Linet'i dinlemeye gidenler arasında Aslı Şen ve onun kadın arkadaşları da vardı.

Şen, ilerleyen dakikalarda Linet'in sahnedeki tavırlarını eleştirerek, ünlü şarkıcıya adeta ateş püskürdü. Linet'in kendi masalarına selam vermemesine tepki gösteren Şen, "Dün gece sanatçımız altı kadından oluşan masamıza bir an olsun gözünün ucuyla bile bakmazken, her nedense tüm erkekli masalara gülücükler gönderiyordu. Adabı muaşeretten bir haber!" sözleriyle ünlü şarkıcıyı hedef aldı.

"NEDEN STAR OLAMADIĞINI ANLADIK!" 

Sosyal medya hesabından bir açıklamada bulunan Aslı Şen, paylaştığı Linet fotoğrafının üzerine de çarpı işareti koydu. Aslı Şen, gönderisinde "Seyretmiş olduğunuz sanatçı adabı muaşeretten bir haber bir sanatçı. Neden star olamadığını bugün akşam anladık. Özellikle kadın kadına gidecekseniz zaten gitmeyin!" diye konuştu.

"MASAMIZI TERK ETTİK!" 

Daha sonra bir açıklama daha yapan Şen şunları söyledi, "Yıllardır canlı müzik mekanlarında pek çok sanatçıyı dinlemeye giderim. Genelde de masam en öndedir. Adabı muaşeretten gereği sanatçı, özellikle ön masalara ki bence tüm salona demeli gözünün ucuyla da olsa saygıdan bir selam verir."

"Dün gece sanatçımız altı kadından oluşan masamıza bir an olsun gözünün ucuyla bile bakmazken, her nedense tüm erkekli masalara gülücükler gönderiyordu. İki yıl önce Bodrum'daki bir mekanda da yapmıştı."

"Herhalde ben yanlış anladım' demiştim. Dün gece de aynı şey olunca anladım ki hanımefendinin tarzından... Sesine bayılmama rağmen, sahnesi ve özellikle kadınlara olan tavrı nedeniyle masamızı erkenden terk ettik!"

"Biraz Tarkan'ı, Ebru Gündeş'i, Kenan Doğulu'yu, Zülfü Livaneli'yi ve Sezen Aksu'yu izlemesini öneririm. Starlık yalnızca sesle olmuyor! Mekanlarda sanatçı seçerken umarım bu söylediklerimizi dikkate alırlar. Malum restoranlar bu tarz eğlence mekanları özellikle bayanların tekelinde ve yönlendirmesi ile çalışır. Özellikle kadın gruplarının huzurla eğlenmesi gece hayatı için son derece önemlidir. Mekan sahibi bir iş kadını olarak Aslı Şen."

"HER KONUĞUM AYNI KIYMETTEDİR" 

Şen'in açıklamalarının ardından Linet, sosyal medya hesabından yanıt verdi: Dün akşamki konserimde sahneye çıktığım anda en önden, en arka masalara kadar beni dinleme lütfunda bulunan tüm kıymetli konuklarımı kucaklayarak selamladım. Özelimde tanıdığım dostlarım da beni izlemeye gelen tüm kıymetli konuklarım da benim için aynı kıymettedir. Bahsi geçen hanımefendilere ve diğer tüm kıymetli konuklarım de beni onurlandırdıkları için teşekkürlerimi sunarım. Sevgilerimle...

00.jpg

HABERE YORUM KAT

UYARI: Sizlerin seslerinizi duyurabilmek için yorum yapmayı ihmal etmeyin. Dikkat çeken yorumları sizlerin sesinizi duyurmak için haberleştiriyoruz. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.