Kuşadalı Sağlıkçı Korona Virüse Yenildi

Kuşadalı Sağlıkçı Korona Virüse Yenildi

Kuşadası İlçe Sağlık Müdürlüğü'nde araştırma görevlisi olarak çalışan Erçin Babacanlar korona virüs nedeniyle yaşamını yitirdi.

Kuşadası İlçe Sağlık Müdürlüğü'nde araştırma görevlisi olarak çalışan Erçin Babacanlar korona virüs nedeniyle yaşamını yitirdi. Evli ve bir kız çocuk babası Babacanlar'ın ölümü başta sağlık camiası olmak üzere Kuşadası'nda büyük üzüntü oluşturdu.

Kuşadası'nda salgın yüzünden hayatını kaybeden ilk sağlık personeli olan 62 yaşındaki sahibi Erçin Babacanlar'ın ölümünü sağlık kuruluşları yayınladığı bildiri ile kamuoyu ile paylaştı. Mühendis kökenli olmasına ve sonradan sağlık sektöründe çalışmaya başlamasına rağmen çok sevilen Babacanlar için çeşitli kuruluşların yanı sıra çok sayıda eczacı ve sağlık çalışanı da taziye mesajı yayınladı.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Sizlerin seslerinizi duyurabilmek için yorum yapmayı ihmal etmeyin. Dikkat çeken yorumları sizlerin sesinizi duyurmak için haberleştiriyoruz. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.