Akıllı Bileklik Huawei Band 4 Pro Detaylı Bir Şekilde İncelemesini Yapacağız

Akıllı Bileklik Huawei Band 4 Pro Detaylı Bir Şekilde İncelemesini Yapacağız

Akıllı bileklik Huawei Band 4 Pro detaylı bir şekilde incelemesini yapacağız. Sizlerde bu akıllı bilekliğin detaylarını ve incelemesini merak ediyorsanız eğer haberimizi inceleyin.

Akıllı bileklik Huawei Band 4 Pro detaylı bir şekilde incelemesini yapacağız. Huawei Band 4 Pro akıllı bileklik 240 x 120 çözünürlüğü olan 0.93 inçlik bir ekrana sahip ve Dokunmatik özelliği olan ve alt alanda ana menü tuşu barındıran Amoled teknoloji ile inşa edilmiş ve genellikle dokunmatik konusunda hızlı tepkilere sahip dış kullanıma uygun ve tatmin edici parlaklığa sahip.

Diğer akıllı bilekliklerde de yer alan özelliklerin birçoğu bu bilekliklerde de yer alıyor. Kalp ritim ölçer, adım sayar, uyku takibi ve kalori takibi tarzında işlemleri rahatlıkla yapabilirsiniz. Bunların dışında GPS özelliğine sahip bir akıllı bileklik ve bu sayede bazı işlemler için telefonunuza bakmadan rahatlıkta takibini detaylı bir şekilde yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken Huawei sağlık uygulamasını edinmeniz.

Huawei sağlık uygulaması iOS ve Android işletim sistemlerine sahip olan telefonlar için ücretsiz olarak yükleyip kullanabilirsiniz.

Akıllı Bileklik Olan Huawei Band 4 Pro ile Yapabilecekleriniz

Akıllı bileklik olan Huawei Band 4 Pro ile yapabilecekleriniz. Akıllı bileklik TruSeen 3.5 teknolojisi sayesinde kalp atış hızlarınızı tam bir şekilde doğru olarak ispatlayabiliyor. Kalp ritminizi ölçerken eğer olumsuz bir durum var ise titreşim ile size gerekli bilgiyi aktarıyor. Cihazın bir başka özelliği ise TruSleep 2.0 teknolojisine sahip olması ve bu teknoloji sayesinde ise uyku takibi sağlayabilir ne kadar uyuduğunuzu ve uyku kaliteniz hakkında detaylı bilgilere sahip olabilir ve böylelikle uykularınızı kaliteli bir hale getirebilirsiniz.

Yani yapmış olduğunuz egzersizler, yapacağınız ölçümlerde büyük rol oynuyor. Akıllı bileklik olan Huawei Band 4 Pro ister iç mekânda ister dış mekânda kullanabilir ve spor faaliyetlerinizi detaylı bir şekilde takibini sağlayabilirsiniz. Takibini yapabileceğiniz sporlar:

  • Koşu
  • Bisiklet sürüşü
  • Kürek çekme
  • Yürüyüş
  • Yüzme

Gibi spor faaliyetlerinizin takibini sağlayabilirsiniz. 

Ek olarak bu cihaz kanınızdaki oksijen doygunluğu oranı ölçebilir daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Bileklik Bluetooth 4,2 olarak kablosuz bir şekilde telefonunuza bağlanabiliyor. 10 metre mesafe uzaklıkta olsa bile bilekliği algılıyor. Şahsen daha üst bir sürüm olması daha iyi bir hale getirebilirdi. Peki bu akıllı bileklikte bulunan sensörler neler:

  • 6 eksenli IMU sensörlü
  • Kalp atış sensörlü
  • Kızılötesi aşınma sensörlü

Gibi sensörler barındıran bir cihaz. 

Merak ettiğiniz her konuda yardımcı oluyor. Örnek vermek gerekirse telefonunuza gelmiş olan aramaları görebilir ve kapatabilirsiniz. Müzik kütüphanesini yönetebilir ve hava durumuna bakıp bildirimlerinizi okuyabilirsiniz.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Sizlerin seslerinizi duyurabilmek için yorum yapmayı ihmal etmeyin. Dikkat çeken yorumları sizlerin sesinizi duyurmak için haberleştiriyoruz. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.