Anlık Mesajlaşma Uygulaması Whatsapp'tan Bomba Bir Özellik Daha Geldi

Anlık Mesajlaşma Uygulaması Whatsapp'tan Bomba Bir Özellik Daha Geldi

Popüler anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp'ın yeni bir özelliği açıklandı. Artık resim içinde resim özelliğiyle videolar açıkken Whatsapp kullanılabilecek. Gelen son güncelleme ile kullanıcılarını şimdiden heyecanlandırmayı başardı.

Popüler anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp'ın yeni bir özelliği açıklandı. Artık resim içinde resim özelliğiyle videolar açıkken Whatsapp kullanılabilecek. Gelen son güncelleme ile kullanıcılarını şimdiden heyecanlandırmayı başardı.

Dünya genelinde yüz milyonlarca kullanıcısı bulunan anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp'tan kullanıcılarına yeni bir güncelleme geliyor. Son gelen Whatsapp güncellemesi ile ekranın bir kısmında video izlenebilecek.

BİR YANDAN YAZIP BİR YANDAN VİDEO OYNATILABİLECEK

Bu özellikle WhatsApp'tan gelen YouTube bağlantılarına tıklayıp video açıldığında mesaj yazarken bir taraftan da köşede videonun oynaması sağlanabiliyor. Bu sistem için sunulacak yeni güncelleme ise Resim içinde Resim için çeşitli ayarlamalar vadediyor.

VİDEO DAHA ARKADA KALIYOR, METİN ÖN KISIMDA

Güncelleme sonrasında video biraz daha arka planda kalırken metin seçeneği ön kısımda görülüyor.

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Sizlerin seslerinizi duyurabilmek için yorum yapmayı ihmal etmeyin. Dikkat çeken yorumları sizlerin sesinizi duyurmak için haberleştiriyoruz. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.