Gmail E-posta Servisi Erişim Konusunda Baya Sıkıntılar Yaşıyor. Dünya Çapında Gerçekleşen Bu Sorun Nedir? Çöktü Mü?

Gmail E-posta Servisi Erişim Konusunda Baya Sıkıntılar Yaşıyor. Dünya Çapında Gerçekleşen Bu Sorun Nedir? Çöktü Mü?

Gmail erişim konusunda epey bir sıkıntılar sorunlar yaşıyor. Bu sıkıntıların sorunların sebebi nedir? Niçin bu şekilde kesintiler gerçekleşiyor, makalemizde.

Google'ın gmail e-posta servisi olan gmail dün geç saatlerde başlayan bazı sorun veya hataları ile gündeme geldi. Gmail e-posta servisine girmek isteyenler veyahut e-posta göndermek isteyen kulllanıcalar göndermeye çaıltıklarında gmail e-posta servisi tarafından verilen hata ile karşılaştılar. Çoğu kullanıcılar ise downdetecetor ile gmail e-posta servisi ile yaşamış olduğu sorunları ve hataların bildiriminde bulundular.

Peki Gmail E-Posta Servisi Çöktü Mü?

Gmail e-posta servisi yaşanan sorunlar yüzünden kullanıcılar e-posta gönderme işlemini gerçekleştiremedi. Gönderme işlemi gerçekleşmediği gibi ya taslaklara kaydediyor ya da hiç gözükmüyor. Gmail e-posta servisine dosya yükleme işlemi gerçekleştirdiğinde de uyarı mesajları ile karşı karşıya kalıyor kullanıcılar. Gmail e-posta servisinin bu tür hatalarından ötürü şu sıralar e-posta gönderme işlemlerinizi bir süre ertelemeniz sizin için daha faydalı olacaktır. Özellikle iletinizi göndermeden önce her zaman yedeğini bulundurun ki sıkıntı yaşamayasınız.

Dünya Çapında Gerçekleşen Bu Sorun Nedir? Kullanıcılar Gmail E-Posta Servisinin Erişim Sorunundan Bir Hayli Şikayetçi

Gmail e-posta servisinin erişim sorunu ve hataları nedeni ile kullanıcılar twitter aracılığı ile birçok tweet atıldı. Ve dünya gündeminde trend topic oldu. Yani anlayacağınız üzere gmail e-posta servisinin bu erişim sorunu sadece türkiye'de değil dünya çapında gerçekleştiğini gözler önüne seriyor. Ancak bazı kullanıcılar ise gmail e-posta serivisini  hiç bir sorun yaşamadan gönderebildiklerini dille getirdiler.

Gmail E-Posta Servisinin Dışında Diğer Google Servislerinde de Sorunlar Yaşandı

Gmail e-posta servisinin dışında diğer google servisleri yani;

  • Google Drive
  • Google Meet
  • Google Voice
  • Google Dokümanlar
  • Google Keep

Bu 5 google servislerinde de sorunlar yaşanıyor. Twitter'da  kullanıcıların bazıları youtube ile video yükleme işlemi yaparken sorun ve hatalar ile karşılaştıklarını dile getirdi. Öte yandan google bu konu hakkında açıklamalarda bulundu.

Google Gmail E-Posta Servisinin Yaşamış Olduğu Sorunlar Hakkında Açıklamalada Bulundu

Google bu sorun ile alakalı yapmış olduğu açıklamada: "Gmail e-posta servisi ile ilgili yaşanan sorun hakkında raporları araştırıyoruz. Kısa süre içerisinde gerekli fazla bilgiyi sizlere vereceğiz." dedi.  Google bu sorunu ne zaman çözeceği hakkında günceleme geleceğini ve saat 11:00 sularında kullanıcılarına sunacaklarını dile getirdi. Google bu sorunu kısa bir süre içerisinde çözecektir.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Sizlerin seslerinizi duyurabilmek için yorum yapmayı ihmal etmeyin. Dikkat çeken yorumları sizlerin sesinizi duyurmak için haberleştiriyoruz. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.