Huawei Çocuklar İçin Children's Watch 4X Akıllı Saat Üretti

Huawei Çocuklar İçin Children's Watch 4X Akıllı Saat Üretti

Son yıllarda yükselişe geçen Huawei, Samsung'u satış rekorunda geçmesinden bir hamle ile daha geliyor. Huawei, çocuklar için Children's Watch 4X akıllı saat üretimine geçti.

Huawei özellikle son zamanlarda çok fazla tercih edildi. Piyasaya sürdüğü ürünlerde yüksek kaliteyi uygun fiyata vermesi ile tanındı. Piyasaya sürülen ürünlere fiyat performans ürünü olarak bakılmıştı. Bu sayede kısa sürede çok fazla kullanıcıya ulaştı. Huawei teknoloji alanında çok fazla yenilik getirmişti. Bunlara bir yenilik daha ekledi. Huawei tamamen çocuklara yönelik bir akıllı saat olan Children Watch 4X'in tanıtımını yaptı. Saat üzerinden konum bulma ve çif kamerası ile güven sağlamıştır. Dayanıklı bir yapıya sahip olan bu saat, kolay kolay zarar görmeyecek bi gibi gözükmektedir.

Kısa bir süre önce yeni bir akıllı bileklik olan Band B6 ve yeni tanıtımını yaptığı MatePad 10.8 ile birlikte çocuklara özel olan yeni akıllı saati Huawei Children Watch 4X'i de ilk defa kullanıcılar ile buluşturmuştur. Huawei çocuklar için ürettiği bu saatte dayanıklık ve güvenliğe yönelik çalışmalar yapmıştır. Bu doğrultuda verimli olduğundan bahsetmek doğru olur. 

Children’s Watch 4X Akıllı Saat Özellikleri

Güvenlik amacıyla hem kullanıcının doğrudan yüzüne bakan 5 MP olarak ön kamera, ayrıca karşısında duran kişilerin görüntüsünün alınmasını sağlayan 8 MP kalitesinde üst kameraya sahip Children's Watch 4X, çift frekans imkanı sağlayan yapay zeka desteği sağlayan konum bulma özelliğine sahip. Bu sayede çocuklarımız konum bulma özelliği ile daha çok güvende olur. Ebeveynler açısından önemli bir husus olan bu konuya verdiği önem ile tercih edilecektir.

16 GB dahili depolama alanına ve 1 GB Ram özelliği, güvenlik amaçlı fazlasıyla güçlü bir tasarıma ve entegre kayış sistemi özelliğiyle 50 metre derinliğe kadar suya dayanıklıdır. Suya dayanıklı olması ile çok fazla ilgi görecektir. Bağlantı desteği olarak NFC sistemi bulunan akıllı çocuk saatinde sesli asistan özelliği de vardır.

Manyetik sistemli hızlı şarj imkanı ile, kullanıcıların çok kısa sürede akıllı saatlerini şarj etmesine yardımcı olur. Ayrıca bir şarj ile  2 gün kullanım süresi imkanı sunmaktadır. Bu sayede kullanıcılar kısa sürede şarj işlemini gerçekleştirerek, uzun süre saatlerini kullanabilecek.
 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Sizlerin seslerinizi duyurabilmek için yorum yapmayı ihmal etmeyin. Dikkat çeken yorumları sizlerin sesinizi duyurmak için haberleştiriyoruz. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.