Huawei Firması Kablosuz Kulaklıkta Bulunan Özellikleri Gözlükler İçin Eyewear 2 Teknolojisini Tanıttı

Huawei Firması Kablosuz Kulaklıkta Bulunan Özellikleri Gözlükler İçin Eyewear 2 Teknolojisini Tanıttı

Huawei firması kablosuz kulaklıkta bulunan özellikleri gözlükler için eyewear 2 teknolojisini tanıttı. Eyewear 2 teknolojisini sizler için inceledik buyurun.

Huawei firması kablosuz kulaklıkta bulunan özellikleri gözlükler için eyewear 2 teknolojisini tanıttı. Her geçen gün teknolojilerin bir yenisi daha ekleniyor ve eklenmeyede devam ediyor. Bu teknoloji huawei firması kablosuz kulaklıkta bulunan özellikleri gözlükler için eyewear 2 teknolojisini tanıttı. Kablosuz kulaklık ve klasik gözlük karmasından oluşan bir teknolojik alet. Titanyum alaşımlı olan menteşe yapısı ile uzun bir süre dayanıklılığı olan eyewear 2 metal optik serisi, klasik optik serileri, güneş gözlüğü serileri ve smart dizayn serileri şeklinde dört seriler olarak piyasaya sürülecek olan huawei firması kablosuz kulaklıkta bulunan özellikleri gözlükler için eyewear 2 teknolojisini tanıttı. Huawei eyewear 2 teknolojisinde daha fazla konforlu bir yapı için ve farklı zevk, ihtiyaçlarına hitap edebilmek adına 13 farklı modeli ile geliyor. Bir den fazla sensörlere sahip interaktif olan gözlükler 3d touch desteği de bizlere sunuyor.

Huwei Firması Kablosuz Kulaklıkta Bulunan Özellikleri Gözlükler İçin Eyewear 2 Teknolojisini Tanıttı

Huawei  firması tarafından yapılmış olan açıklamalara göre eyewear 2 teknolojisinde parmağınız ile kaydırma surati ile ses seviyesini ayarlayabiliyorsunuz. Çift dokunma özelliği ile çağrıları cevaplayabilir, Çalmakta olan müziği durdurup devam ettirme işlemi yapabilir sesli asistanı etkinleştirebilirsiniz. 128 mm2 ultra denecek kadar ince ve geniş diyaframa sahip çift hoparlör özelliği barındıran eyewear 2 stereo ses sistemi sayesindde yüksek kalitede ses kalitesi bizlere sunuyor. Dışarıya yansıttığı sesi 12db'e  kadar düşürme işlemi gerçekleştiren akıllı gözlük Bu özellik sayesinde görüşmelerinizin dinlenmesinin önüne geçmiş oluyorsunuz. Huawei firması eyewear 2 teknolojisinin kablosuz bir şekilde şarj etme özelliği sunuyor artı olarak tek seferlik şarj ile 5 saat süre boyunca kullanım sağlamanıza olanak veriyor.

Huwei Firması Kablosuz Kulaklıkta Bulunan Özellikleri Gözlükler İçin Eyewear 2 Teknolojisini Tanıttı Peki Fiyatı Ne Kadar?

Huawei fırması tarafından yapmış olduğu açıklamaya göre kulaklık ve gözlük teknolojilerini birleştirmiş olan Eyewear 2  bir çok optik serilerini kapsama özelliği bulunduran teknolojik alet 360 dolar (yani 2.655 TL + vergi); güneş gözlüğü serileri ise 390 dolar( yani 2.876 TL + vergi) fiyatları ile raflarda yerini alacak.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Sizlerin seslerinizi duyurabilmek için yorum yapmayı ihmal etmeyin. Dikkat çeken yorumları sizlerin sesinizi duyurmak için haberleştiriyoruz. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.