Instagram Kullanıcıları Bu Habere Çok Sevinecek! Instagram'a Bomba Bir Özellik Geliyor...

Instagram Kullanıcıları Bu Habere Çok Sevinecek! Instagram'a Bomba Bir Özellik Geliyor...

Milyonlarca kullanıcısı olan Instagram'a bomba bir özellik geliyor. Ortaya çıkan bilgilere göre Instagram hikayelerde daha uzun video paylaşma konusunda önemli bir adım atıyor. Story'lerde bölünmeye son! Artık daha uzun hikayeler paylaşmak mümkün hale gelecek.

Milyonlarca kullanıcısı olan Instagram'a bomba bir özellik geliyor. Ortaya çıkan bilgilere göre Instagram hikayelerde daha uzun video paylaşma konusunda önemli bir adım atıyor. Story'lerde bölünmeye son!  ​Artık daha uzun hikayeler paylaşmak mümkün hale gelecek

Instagram hikayelerde daha uzun video paylaşmak isteyen pek çok kullanıcı mevcut. Çünkü Instagram, hikayelerde 30 saniyeye kadar olan videoları destekliyor. 30 saniyeden daha uzun bir video paylaşmaya çalıştığınızda uygulama bu videoyu bölerek paylaşıyor. Ancak ortaya çıkan bilgilere göre Instagram hikayelerde daha uzun video paylaşma konusunda önemli bir adım atıyor.

INSTAGRAM'IN UZUN HİKAYELER ÖZELLİĞİ TESTTE

Alessandro Paluzzi'nin paylaşımına göre Instagram, uzun hikayeler özelliği üstünde çalışıyor. Böylece Instagram'ın hikayeler bölümünde 60 saniyeye kadar olan videolar artık bölünmeden paylaşılacak. Paluzzi, Instagram hikayelerde daha uzun video paylaşmaya olanak sağlayacak özellik için bir ekran görüntüsü de sahip.

EN BÜYÜK DEĞİŞİKLİKLERDEN BİRİ

Uzun hikayeler özelliği bir hayli enteresan görünüyor. Aynı zamanda bu özellik, daha şimdiden Instagram hikayelerdeki en büyük değişikliklerden birisi olarak kabul ediliyor.

Ancak özelliğin fotoğrafı bir çıkış tarihi yok.

.jpg

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Sizlerin seslerinizi duyurabilmek için yorum yapmayı ihmal etmeyin. Dikkat çeken yorumları sizlerin sesinizi duyurmak için haberleştiriyoruz. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.