İşte Huawei Mate 40 Pro'nun Tasarımı

İşte Huawei Mate 40 Pro'nun Tasarımı

Yakın bir zaman içinde tanıtımının gerçekleştirilmesi beklenen Huawei Mate 40 Pro cep telefonuna ait bilgisayar üretimi fotoğraflar ortaya çıktı.

Huawei markasının yakın bir gelecekte tanıtacağı Huawei Mate 40 Pro cep telefonunun bilgisayarlar vasıtası ile üretilmiş görüntüleri ortaya çıktı.

Mate model serisinin son üyesi olarak hayatımıza girmeye hazırlanan Huawei Mate 40 Pro kısa bir süre içinde markanın diğer modelleriyle birlikte tüm dünyaya tanıtılacak. Tanıtımdan önce bugüne kadar cihaz hakkında çıkan tüm haber ve bilgileri derleyen bir internet sitesi aynı zamanda telefonun bilgisayar üzerinde oluşturulan bir görüntüsünü de paylaştı.

Her iki tarafında da kavisli ekran bulunması beklenen Huawei Mate 40 Pro’nun ön tarafında delik şeklinde 2 adet kamera yer alacak. Huawei’nin şelale ekran olarak adlandırdığı bu çift tarafta bulunan kavislerin ortaya çıkardığı tasarımı, Huawei bir önceki amiral gemisi modellerinde de kullanıyordu.

Öte yandan bilgisayarda oluşturulan görüntüye bakılırsa telefonun birincil kamerasının da daireye benzer bir tasarım ile yer aldığı görülüyor. Mate 30 Pro ile ciddi şekilde benzerlik bulunan bu tasarımın içinde yer alan periskop şeklinde bir kameranın varlığı da gözlerden kaçmıyor.

Huawei, önceki model olan Mate 30 Pro’ya çok fazla benzettiği Mate 40 Pro ile görsel olarak kullanıcılarını hayal kırıklığına uğratmış olsa da henüz görsellerin bilgisayarda üretildiğini ve nihai olmadığını hatırlatalım. Bugüne kadar gündeme gelen bilgilere bakılırsa hazırlanan bu görüntüler telefonun son haline yakın olacaktır. Yine de yaklaşan tanıtım için biraz daha sabırlı olmak gerekecek.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Sizlerin seslerinizi duyurabilmek için yorum yapmayı ihmal etmeyin. Dikkat çeken yorumları sizlerin sesinizi duyurmak için haberleştiriyoruz. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.