Netflix’e Blue TV'den sonra yeni yerli rakip geliyor..! Acun Ilıcalı yerli dizi izleme platformu için çalışmalara başladı..!

Netflix’e Blue TV'den sonra yeni yerli rakip geliyor..! Acun Ilıcalı yerli dizi izleme platformu için çalışmalara başladı..!

Medya patronu Acun Ilıcalı, Türkiye'de Netflix'e rakip olmak için yerli bir platform oluşturmaya hazırlanıyor. Alınan bilgiye göre, Acun Ilıcalı resmi makamlara başvurarak süreci başlattı. İşte Detaylar..

Netflix’e Yerli Rakip Mi, Acun Ilıcalı Temaslara Başladı..! Medya patronu Acun Ilıcalı, Türkiye'de Netflix'e rakip olmak için yerli bir platform oluşturmaya hazırlanıyor. Alınan bilgiye göre, Acun Ilıcalı resmi makamlara başvurarak süreci başlattı. İşte Detaylar..

Netflix'e Sürpriz Rakip Geliyor 

Ücretli dijital içerik platformlarında en fazla kullanıcıya sahip olan Netflix, uzun yıllardır Türkiye'de hizmet vermektedir. Yerli rakipleri olan ancak çok geniş bir kullanıcı tabanına sahip olmayan Netflix'e rakip olan Acun Ilıcalı, ülkemizin en önemli TV yapımcılarından biri ve TV8' in sahibi. Yerel dijital içerik platformu geliştirme haberlerinin gündeminde yer alan Acun Ilıcalı, bu platformun ne zaman sunulacağını merak ediyor.

Exathlon Challenge Netflix'te Piyasaya Sürüldü

Platform formatlarını satın alan ve bunları Türkiye başta olmak üzere çeşitli ülkelere satan Acun Media, Exathlon formatına da sahip. Bu formattaki Türkiye çekimleri tamamlandı, ancak kurguları tamamlandı ve beklemeye alındı.

Yeni Platform Acun Ilıcalı'dan Geldi

ile Ücretsiz Netflix Hesapları 2021 hizmetidir

Ilıcalı'nın resmi temaslara başladığı bilinmesine rağmen henüz 1. ağızdan böyle bir açıklama yapılmadı. Dünya Gazetesi Kerim Ülker tarafından alınan bilgiler doğruysa, yerel platformların her zaman desteklenmesi gerektiğini savunuyoruz.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Sizlerin seslerinizi duyurabilmek için yorum yapmayı ihmal etmeyin. Dikkat çeken yorumları sizlerin sesinizi duyurmak için haberleştiriyoruz. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.