Samsung Galaxy Unpacked: 5 Yeni Cihaz Geliyor

Samsung Galaxy Unpacked: 5 Yeni Cihaz Geliyor

Teknolojinin dev markalarından Samsung, bugün tüm dünyada uzun süredir beklenen yeni ürünlerini sahneye çıkaracak. Yeni akıllı telefonlardan tutun da akıllı saatlere kadar pek çok ürünün yer alacağı bu etkinlikte Samsung’un rakiplerine karşı gövde gösterisi yapması bekleniyor.

Bilindiği üzere Samsung firması her yıl Galaxy Unpacked etkinliği düzenliyor. Fakat bu yılki etkinlikte Samsung’un birçok sürprizi olacak. Etkinlik öncesi bir video yayınlayan Samsung firması, yeni cihazlarına dair ipuçları paylaşıyor.

Samsung'tan 5 Yeni Cihaz

Samsung Electronics Mobil Dünya Başkanı ve CEO'su TM Roh, etkinliğin öncesinde yeni ürünlere dair bilgi paylaşımında bulundu. Ürettikleri cihazların mobil deneyimlerin üreticisi olma vizyonlarını ortaya koyduğunu ifade eden Roh, ‘yeni normal’ içinde bu cihazlarla hayatı dolu dolu yaşamaya büyük katkı sağlayacağını belirtti.

Samsung’un görücüye çıkaracağı 5 yeni ürün şirketin kayda değer yeniliklerini ortaya koyacak ve özellikle ekranı katlanabilen telefonlarda şirketin büyük yol kat ettiğini net olarak gösterecek.

Samsung firmasını dünya devi haline getiren en önemli çıkış noktası ise, insanların hayatına dokunabilmek ve bu hayatları değiştirebilmek. Geliştirdikleri ürünlerle geniş kitlelere hitap eden firma, bu hedefine ulaşmış gibi görünüyor.

Samsung'un Güçlü Ortakları

Teknoloji devi Samsung, yeni ürünler geliştirmeyi sürdürürken çok güçlü ortakları da bulunuyor. Microsoft, Netflix ve Spotify gibi önemli platformlar ile işbirliği yapan Samsung,  kullanıcıların hayatını kolaylaştırmayı hedefliyor. 

Güvenlik Son Derece Önemli

Öte yandan Samsung, yıllardır güvenlikle ilgili çok önemli çalışmalar yürütmekte. Güvenlik noktasında Knox ile işbirliği yapan Samsung, kullanıcıları için iyi bir deneyim sunuyor. Knox güvenlik platformu günümüzde bir milyarı aşkın müşteriye sahip. Bu kadar büyük bir kitleye hizmet veren sistemin güvenilirliği herhalde tartışmaya açık değildir.
 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Sizlerin seslerinizi duyurabilmek için yorum yapmayı ihmal etmeyin. Dikkat çeken yorumları sizlerin sesinizi duyurmak için haberleştiriyoruz. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.