Sonunda Buda Oldu Uçağa Benzer Akıllı Telefon Yaptılar Fiyatı ve Çıkış Tarihi Belli Oldu

Sonunda Buda Oldu Uçağa Benzer Akıllı Telefon Yaptılar Fiyatı ve Çıkış Tarihi Belli Oldu

Sonunda buda oldu uçağa benzer akıllı telefon yaptılar fiyatı ve çıkış tarihi belli oldu. Sizlerde bu akıllı telefonun tasarımını fiyatını ve çıkış tarihini merak ediyorsanız eğer detaylar haberimizde...

Sonunda buda oldu uçağa benzer akıllı telefon yaptılar fiyat ve çıkış tarihi belli oldu. İki ekrana sahip olan LG Wing akıllı telefonun fiyatı ve çıkış tarihi yayınlandı. Yayınlanan iddiaya göre LG Wing fiyat konusunda dudaklarınızı uçuklatacak cinsten. Şimdi LG Wing akıllı telefonun fiyat ve çıkış tarihini açıklayacak olursak eğer.

LG Wing akıllı telefonu geçtiğimiz zamanlarda ilk defa çalışırken görüntüleri ortaya çıkmıştı. LG Wing akıllı telefonu iki ekrana sahip bir nevi uçağın kanatlarına benzeyen bir yapısı vardı. Daha önceki görüntüler de ise LG Wing akıllı telefonu bu şekilde bir tasarımın olacağını bizlere belirtmişti. Bugün ise yayınlanan iddiaya göre LG Wing akıllı telefonun fiyatı ve çıkış tarihinin açıklanmasına yönelik bir açıklamaydı.

Uçağa Benzer Akıllı Telefon LG Wing Fiyatı ve Çıkış Tarihi

LG Wing akıllı telefonun yakın bir kaynağından gelen iddiaya göre 1000 dolar üzerinden bir fiyat ile satışa sunulacak olması. Bu fiyat yüksek bir fiyat gibi gözükse de günümüzde bu fiyatın üstünde akıllı telefonlarda yer alıyor. LG tarafından gelen bilgiler ise amiral gemisi bir telefon olmayacağı yönünde işlemcisi ise Snapdragon 700 serisi bu açıdan bakarsak eğer 1000 dolar gibi bir fiyat oldukça yüksek bir rakam.

Uçağa Benzer Akıllı Telefon LG Wing Akıllı Telefonun Tasarımı Kullanıcıları Etkileyecek Cinsten

Daha önceden böyle bir tasarımda akıllı telefon yapılmamıştı. LG Wing bu konuda bir ilke imza atarak kullanıcıların dikkatini çekmiş durumda. Tabi bu gelen kaynaklar ise sızıntıdan ibaret.

Uçağa Benzer Akıllı Telefon LG Wing Akıllı Telefonu Çıkış Tarihi Belli Oldu

LG Wing akıllı telefonu için gelen iddialar doğrultusunda eylül veya ekim ayında çıkması ve tanıtılması bekleniyor. LG Wing telefonun henüz diğer özellikleri açıklanmış değil. Ama yakında daha fazla bilgilerin ortaya çıkacağı aşikâr. Eylül ayıda bu sinyallerden biri olabilir.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Sizlerin seslerinizi duyurabilmek için yorum yapmayı ihmal etmeyin. Dikkat çeken yorumları sizlerin sesinizi duyurmak için haberleştiriyoruz. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.