Sonunda Bunu da Yaptılar Gözlerinize İnanamayacaksınız Testi Bile Başarı ile Tamamlandı

Sonunda Bunu da Yaptılar Gözlerinize İnanamayacaksınız Testi Bile Başarı ile Tamamlandı

Sonunda bunu da yaptılar gözlerinize inanamayacaksınız testi bile başarı ile tamamlandı. Sizlerde haberimizi okuyunca şok olacaksınız detaylar içeride

Sonunda bunu da yaptılar gözlerinize inanamayacaksınız testi bile başarı ile tamamlandı. Japon şirketi olan Sky Dribe Inc. İlk defa insanlı uçabilen otomobil testini başarı ile tamamlamış oldu. Yapılmış olan bu test sonucunda Japonya bölgesi bir ilki başararak tarihe geçmiş oldu. İnsanların yıllardır gerçekleştirme çabasında olduğu bir şey o da uçan arabalar üretmek. Bu durum birçok filmde karşımıza çıkmıştır.

Japonya tarafından Sky Drive Inc. Şirketi uçan araba hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için birçok çalışmaları ile biliniyor. Sky Drive Inc. Şirketi insanlı ilk uçan otomobilin testini başarı ile gerçekleştirmiş oldu.

Sonunda Bunu da Yaptılar Gözlerinize İnanamayacaksınız Uçan Araba Göklerde Süzülmeye Başladı

Japonya'nın sahip olduğu en büyük test bölgesi Toyota Test Alanı olan ve yaptığı çalışmalarıda bu bölgelerde yapan tarihin ilk uçan otomabilini bizlere sunmuş oldu. SD-03 model araç insan tarafından komuta ediliyor ve 4 dakika boyunca havada daire çizmeyi başardı.

Sky Drive Inc. Firmasının CEO'su olan Tomohiro Fukuzawa tarafından yapılmış olan açıklamada ise "Japonya bölgesi ilk defa insanlı uçabilen otomobil uçuşuna  Sky Drive kurulduktan sonra iki yıl aradan sonra erişmiş olmasından ötürü heyecanlıyız. Amacımız ise bu araçları ticari bir hale getirebilmek" şeklinde açıklamalarda bulundu.

SD-03 model uçan aracın ulaşım için uygun görldüğü güvenli ve rahat bir yolculuk yapacaklarını dile getirmiş oldu.

Küçük Uçan Araba Ne Zaman Piyasaya Sürülecek

Firma tarafından yapılmış olan açıklamalardan biride aracın dikey olarak kalkış yapması ve küçük bir araç olduğunu söylemesi. Acil durumlar için 8 motorlu bir şekilde üretilmiş ve fazla bir yer kaplamadığını dile getiriyor.

Firmanın amacı ise uçan otomobili her tarafa yaygınlaştırmak gelecekte daha farklı olarak testler gerçekleştirecek olan firma SD-03 aracının 2023 yılında göreceğimizi söyleyebilsek bile fiyat konusunda henüz bir açıklama gelmedi. Sizler de bu konu hakkında aşağıdan yorumda bulunabilirsiniz.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Sizlerin seslerinizi duyurabilmek için yorum yapmayı ihmal etmeyin. Dikkat çeken yorumları sizlerin sesinizi duyurmak için haberleştiriyoruz. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.