Tiktok'ta Büyük Bir Yıkım Gerçekleşti Bu Yıkım Sonrası Yoksa Tiktok Platformu Kapanıyor Mu?

Tiktok'ta Büyük Bir Yıkım Gerçekleşti Bu Yıkım Sonrası Yoksa Tiktok Platformu Kapanıyor Mu?

Tiktok'ta büyük bir yıkım gerçekleşti, bu yıkım sonrası yoksa tiktok platformu kapanıyor mu? Tiktok'tan gelen haber kullanıcıların şok etti detaylar için makalemizi inceleyin.

Tiktok'ta büyük bir yıkım gerçekleşti, bu yıkım sonrası yoksa tiktok platformu kapanıyor mu? Tiktok platformunun ceo'su olan kevin mayer istifa ettiğini açıkladı. Tiktok çalışanlarına göndermiş olduğu istifa dilekçesinde kevin mayer politik açıdan kendisine karşı sert şekilde değişmiş olduğunu söyledi.

Tiktok abd bölgesinden donald trump tiktok satılmassa eğer abd bölgesinde yasaklanacağını söylemesi tiktok tarafını zor durumda bırakmış oldu. Bu yaşananlardan ötürü üzüntülü bir dönem geçiren tiktok. Tepki olarak üst yönetiminin istifası ile gerçekleşmiş oldu.

Tiktok'ta Büyük Bir Yıkım Gerçekleşti Bu Yıkım Sonrası Yoksa Tiktok Platformu Kapanıyor Mu?

Tiktok cnn haberlerine göre ceo'su kevin mayer tiktok görevinden istifa etmiş oldu.Şirkete geldiğinde büyük değişiklikler yapmış olan kevin mayer bu konuda çözüm beklediğini ama bu olaylara rağmen üzüntülü bir şekilde istifa etme kararını aldığını açıklamış oldu. Kevin mayer tiktok platformuna görev için henüz haziran ayında getirlmiş ve görevine başlamıştı. Daha öncesinde ise kevin mayer disney gibi bir firmada üst düzey yöneticilik olarak çalışmış biri. Sizce kevin mayer bu istifa sonrası hangi platformlarda çalışmayı düşünecek yoksa geri tekrar göreve mi çağırlacak merak konusu doğrusu.

Tiktok'ta Büyük Bir Yıkım Gerçekleşti Ve Bu Konuda Tiktok Açıklama Yapmak Zorunda Kaldı

Tiktok'ta büyük bir yıkım gerçekleşti ve bu konuda tiktok açıklama yapmak zorunda kaldı. Kevin mayer istifa etmesinin hemen ardından açıklama yapan; "Tiktok kevin mayer'e teşekkürlerini iletti ve ek olarak son birkaç aydır yaşanan siyasi dinamik olayların kevin mayer tarafından önemli ölçüde etkilediğini ve değiştirdiğini biliyoruz, ve kevin mayer'in istifa etme kararına tamamı ile saygı duyuyoruz." şeklinde açıklamada bulundu. Bu açıklamadan yola çıkacak olursak eğer tiktok ceo'sunun istifasının ardında yatan durum abd yönetimi tarafından gelmiş ve yapılmış olan baskıların büyük olasılıkla payı var.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Sizlerin seslerinizi duyurabilmek için yorum yapmayı ihmal etmeyin. Dikkat çeken yorumları sizlerin sesinizi duyurmak için haberleştiriyoruz. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.