Türk Telekom’dan Abonelerine İnternet Hediyesi Yağmuru!

Türk Telekom’dan Abonelerine İnternet Hediyesi Yağmuru!

Türkiye’nin önemli GSM operatörlerinden olan Türk Telekom, geçen ay boyunca abonelerine 65.411 GB hediye internet dağıttı.

Ülkenin en çok abonesi olan operatörlerinden biri konumunda olan Türk Telekom, özellikle tarifelerinin uygun fiyatlı olması nedeni ile tercih sebebi oluyor. Öğrencilerin de fiyat avantajı ile en çok tercih ettiği operatör olan Türk Telekom, kullanıcılarına yönelik kampanyalarını sürdürüyor.

Geçtiğimiz ay yeni bir reklam kampanyası ile duyurulan ‘Sil Süpür’ uygulaması, kullanıcıların beğenisini kazandı. Türk Telekom’un yeni başlattığı Sil Süpür kampanyası ile hediye olarak abonelere milyonlarca GB hediye internet dağıttığı öğrendi. Türk Telekom’un bu konuda yaptığı açıklama da ne kadar hediye dağıttığını ortaya koyuyor.

Türk Telekom Abonelerini İnternet Konusunda İhya Etti

Türk Telekom, Sil Süpür kampanyası ile her hafta mobil internet ihtiyacını karşılamak adına hediyeler sunuyor. 2020 yılının ilk 7 ayında abonelerine toplam 417 milyon GB mobil internet hediye eden Türk Telekom, Sil Süpür ile bu rakamları daha da artıracak gibi görünüyor.

Herkesin erişebileceği bir internet iletişimi sağlamayı amaç edinen Türk Telekom, Sil Süpür’le abonelerine internet dağıtmaya devam edecek. Türk Telekom’un Online İşlemler uygulaması üzerinden kolayca ulaşılabilen Sil Süpür’ü kullanarak siz de hediye internetinize kavuşabilirsiniz. Türk Telekom’un abonelerine en çok hediye verdiği dönem ise mayıs ayı olurken bu ay 65 milyon 441 GB internet dağıtıldı.

Her Çarşamba ve Cuma Günü Güncelleniyor

Türk Telekom Mobil Hizmetler Pazarlama Direktörü Yeşim Arı, konu ile ilgili bir açıklama yaparak, müşterilerinin ihtiyaç be beklentilerine yönelik çözüm ve fırsatlar sunduklarını belirtti. Türk Telekomluların mübil iletişim deneyimini her gün bir üst seviyeye taşımak için çalışmalarına devam ettiklerini belirten Arı, Sil Süpür’de hediyelerin her hafta Çarşamba ve Cuma günü güncellendiğini de iletti. 

Bireysel Türk Telekom müşterilerinin hatlarına özel olarak belirlenen şanslı günden başlayarak  bir hafta boyunca Sil Süpür’e katılmak ve hediyeler kazanmak mümkün.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Sizlerin seslerinizi duyurabilmek için yorum yapmayı ihmal etmeyin. Dikkat çeken yorumları sizlerin sesinizi duyurmak için haberleştiriyoruz. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.