Valorant yeni ajanın detayları sızdırıldı! Valorant yeni ajan kim olacak ve adı nedir? İşte tüm ayrıntılar..

Valorant yeni ajanın detayları sızdırıldı! Valorant yeni ajan kim olacak ve adı nedir? İşte tüm ayrıntılar..

Valorant yeni ajanın detayları sızdırıldı. Yeni ajanın görüntüleri ve ayrıntılara Game Fest'in ardından duyuruldu. İşte detaylar..

Valorant, FPS Çok Oyunculu oyun alanında gelecek vaat eden oyunlardan biridir. Bu oyun, geleneksel oyunlardan atış mekaniklerini uyarlamış ve kendi geliştirmelerini ekleyerek daha iyi hale getirmiştir. Valorant, yeni içerik sağlamak ve oyuncuları memnun etmek için oyunlarını sürekli geliştiriyor. Oyun ayrıca, oyunun düzgün çalışmasını engelleyen hataları ve sorunları düzeltmek için yamalar da çıkarıyor. Oyuna yeni bir Valorant Agent eklendi ve Oyuncular Valorant New Agent'ı merak ediyor. 

Valorant Yeni Kahraman

43598-0b898017bf9c672d7325a1dbf69b36f0.jpeg

Summer Games Fest canlı etkinliği sona erdi ve kullanıcılar oyunlardan çok sayıda teaser klibi gördü. Valorant, bu canlı yayın sırasında 2-3 saniyelik kısa bir video oynattı ve 3. Bölüm için yaklaşmakta olan bir ajanı ortaya çıkardı. Videoda, oyuncular bir odada asılı duran bitmemiş bir robotu görebildiler ve odak noktası robotun kafasındaydı. Sonuna doğru ışık tiredi. Robotun en son Valorant ajanı mı yoksa robotu yapan en son ajan mı olduğu oyuncuların kafası karışıyor. Valorant yeteneklerinin çoğu büyülü unsurlar etrafında döner, bu nedenle oyunun karışıma robotları nasıl dahil edeceğini görmek harika olacak. 

Bu yeni robotun, yeni Summer Game Fest'te yer alan Valorant Agent 16 olduğu varsayıldı. Oyuncular hala Valorant Agent 16'nın oyuna ne zaman ekleneceğini bilmiyorlar, ancak çoğu spekülasyon 3. Bölüm'e çıkıyor. Valorant, bu gruptaki gelecek vaat eden oyunlardan biri ve oyun endüstrisindeki ilk yıl dönümünü kutluyor. Oyuncular, Valorant'ın onlar için neler sakladığını görmek için beklemek ve izlemek zorunda kalacak. 

Valorant Give Back Paketi 

Valorant, oyuncuları dahil etmenin ve topluma geri vermenin yeni ve yenilikçi bir yolunu buldu. Give Back Bundle'da oyuncuların katılması gereken birkaç aşama vardır. İlk aşama oylama aşamasıdır, oyuncular oyuna geri dönmek için 2-7 Haziran tarihleri arasında istedikleri skinlere oy vermek zorunda kalacaklar. Valorant Oy Görünümü kazananları 16 Haziran'da açıklanacak. 22 Haziran'dan 8 Temmuz'a kadar oyuncular en yüksek oyu alan paketi satın alabilirler. Silah kaplaması satın alma işlemlerinin %50'si ve aksesuar satın alma işlemlerinin %100'ü Impact Assets ile ortaklaşa Riot Games Sosyal Etki Fonu'na gidecek. 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Sizlerin seslerinizi duyurabilmek için yorum yapmayı ihmal etmeyin. Dikkat çeken yorumları sizlerin sesinizi duyurmak için haberleştiriyoruz. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.