Yıllar Öncesinin Efsanelerinden Olan Telefon, Akıllı Telefon Olarak Tekrardan Geri Dönüyor

Yıllar Öncesinin Efsanelerinden Olan Telefon, Akıllı Telefon Olarak Tekrardan Geri Dönüyor

Yıllar öncesinin efsanelerinden olan telefon akıllı telefon olarak tekrardan geri dönüyor. Sizce bu efsane telefon hangi marka telefon olabilir makalemizde.

Dediler öldü söyleyin onlara efsane geri döndü. BlackBerry akıllı telefon sektörü ile küllerinden yeniden doğuyor. Bir zamanlar üretmiş olduğu telefonları ile akıllar da kazınmış ve blackberry mesenger özelliği ile whatsapp'tan bile önde gelen blackberry onward mobility tarafından yapılmış olan açıklamalara göre blackberry tekrardan akıllı telefon sektöründe telefon üretimine başlaması yönünde.

Blackberry daha öncesinde akıllı telefon sektöründe zirveyi oynarken bir anda düşmesi ile gündeme gelmişti. Bu düşüşün etkisinde apple, samsung ve huawei tarzı akıllı telefonların olması çok büyük yönde etkisi oldu. Blackberry bu rakipleri karışısında düşüş yaşamış oldu. Ve son üretmiş olduğu telefonları ile umduğunu bulamamış olan blackberry şimdi tekrardan ikinci defa denemek için hazırlıklara başlıyor.

BlackBerry Bu Sefer Onwand Mobility İle Geri Dönüşün Start'ını Veriyor

Onward mobility mobil cihazlara yönelik olan güvenlik şirketidir. Bu güvenlik şirketi olan onward mobility 2021 yılında blackberry akıllı telefonların üretimini yapacağı konusunda açıklamalarda bulundu. Resmi internet sitesinde ise blackberry markalı telefonlar ile ilgili bilgilendirme yapan şirket telefon görünüş durumuna bakarsak foxconn kuruluşu olan fıh mobile ile üretimini gerçekleştirmiş olacak. Üretmiş olduğu telefonlar ise güvenlik konusunda epey bir güçlü olacak şekilde duruyor. Firmanın yapmış olduğu paylaşımlardan ötürü bunları söyleyebiliriz.

BlackBerry Akıllı Telefon Özellikleri Ne Olacak Siz Sormadan Biz Söyleyelim

Onward mobility 2021 model olarak üreteceği blackberry markalı telefonlar hakkında henüz detaylı ve net bir bilgiler malesef yok. Firmanın yapmış olduğu açıklamalarda ise 5G desteği olacağı yönünde tek bilinen özelliği bu ama blackberry standartlaşmış fiziksel tuş takım sistemi 2021 model olacak telefonlarında olma ihtimalı epey bir yüksek gözüküyor. Bu tuş takımına sahip olmaması kullanıcıları bir hayli üzecektir. Merakla beklenen telefon özellikleri hakkında gerekli bilgiler geldiğinde sizler ile paylaşacağız takipte kalın sizler de bu makale hakkında yorumlarınızı aşağıda belirtebilirsiniz.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Sizlerin seslerinizi duyurabilmek için yorum yapmayı ihmal etmeyin. Dikkat çeken yorumları sizlerin sesinizi duyurmak için haberleştiriyoruz. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.