Saatlerin anlamı nedir? Çift saatlerin anlamı nedir? Evlilik teklifi sözleri ile saatlerin anlamını birleştirdik

Saatlerin anlamı nedir? Çift saatlerin anlamı nedir? Evlilik teklifi sözleri ile saatlerin anlamını birleştirdik

Saatlerin anlamı veya saat falı ile alakalı mutlaka bir fikriniz vardır veya ilk defa merak edip bu konu hakkında araştırma yapıyorsanız burada elde edeceğiniz bilgi öncelikle sevenler, aşık olanlar için olacaktır. Deli gibi aşıksınız bir sevdiğiniz var ve siz hep çift saatlere denk geliyorsunuz anlamını merak ediyorsunuzdur tesadüf olabilir mi bu?

Saatlerin anlamı veya saat falı ile alakalı mutlaka bir fikriniz vardır veya ilk defa merak edip bu konu hakkında araştırma yapıyorsanız burada elde edeceğiniz bilgi öncelikle sevenler, aşık olanlar için olacaktır. Deli gibi aşıksınız bir sevdiğiniz var ve siz hep çift saatlere denk geliyorsunuz anlamını merak ediyorsunuzdur tesadüf olabilir mi bu?

Saatlerin Anlamı

Belki de tesadüf değildir değil mi? Sevdiğiniz kişi de o saatte sizin için ne düşünüyor ne hissediyor merak belki de aynı hisleri paylaşıyor olabilirsiniz. Sadece saatlerin anlamı değil, evlilik teklifi yapmayı planlıyorsanız hangi saatte yapmanız gerekiyor, size uygun evlilik teklifi sözlerini de titiz bir çalışma ile hazırladık. Saat falınıza geçmeden önce çift saatlere çok sık rastgeliyorsanız bu saatleri not alın, sizin için hazırladığımız saatlerin anlamı ile karşılaştırın. Evlilik teklifi planlıyorsanız eğer çok denk geldiğiniz çift saat zamanında evlilik telifinizi yaparak anlam katın

00:00 Saatin anlamı: Seninle evlenme hayali kuruyor.

Saatiniz 00:00 gösteriyorsa sevdiğiniz kişi sizinle mesajlaşmıyorsa uyku saati geldiyse eğer, emin olun sizinle birlikte evlilik hayali kurarak uykuya dalmak üzeredir. Sevdiğinizin bilinçaltına yerleşmiş onun için vazgeçilmez olmayı ve hayallerini süslemeyi başardınız demektir. Hayat boyunca onun esiri altında kalacak ve doğru bir kişi ile birlikte olacağınızı bilmeniz gerekmektedir. Hayatınızın her bölümünde size destek olacak ve bir ömür mutlu bir hayat sürdürmeyi başaracaksınız.

Çift saatlerin anlamı

Evlilik teklifi yapmayı planlıyorsanız eğer evlilik teklifinizi tam olarak 00:00 saatinde yapacaksanız bu saat için uygun evlilik teklifi sözlerimizi inceleyin.

00.jpg

Saat 00:00 için evlilik teklifi sözleri

 • Hatıram değil, Hayatım, Geçmişim değil, Geleceğim Olur musun? Benimle Evlenir misin?
 • İkimizin kuracağı bir hayatın altına imzanı atar mısın? Benimle Evlenir misin?

01.jpg

01:01 Saatin Anlamı: Sana deli gibi aşık.

Sevdiğinin sana deli gibi aşık olmasına ve yakında sana büyük bir evlilik teklifine hazır olmalısın. Seni sevdiğini derin düşünceleriyle birlikte hissetmektedir. Bundan dolayı gözleri senden başka kimseyi görmüyor ve bir ömür boyu seninle yan yana olmak istemektedir. İlişkinizin başlamasıyla birlikte gelecek planları yaparak hayatınızı renklendirmenin tam zamanı. Hayallerinizi gerçekleştirebilir ve mutlu bir ömür geçirebilirsiniz.

Saat 01:01 için evlilik teklifi sözleri

 • Sen ömrümde olmadığına inandığım değerlere rastladığımsın. Benimle Evlenir misin?
 • Gözlerinde hayat bulduğum bir ömürsün. Benimle Evlenir misin?

02.jpg

02:02 Saatin Anlamı: Harika bir eş olduğunu düşünüyor

Sevdiğin kişi senden hoşlandığını açık bir şekilde belli ettiği anlamına gelmektedir. Böylelikle sürekli seninle konuşmak, mesajlaşmak isteyerek gelecek planları yapmaktadır. İyi bir eş olacak ve Allah tarafından size verilen en önemli özel armağan olarak karşınıza çıkacaktır. 02:02’de kurduğunuz güzel hayalleri hayata geçirmek için plan yapmanın en ideal seçimleri arasında bulunmaktadır. Sizin için iyi bir eşi kaybetmemelisiniz ve bir ömrünüzü feda ederek birlikte yaşlanmanın keyfini çıkarmalısınız.

Saat 02:02 için evlilik teklifi sözleri

 • Beyazlar içinde bir melek olup Benimle Evlenir misin?
 • Hayatımın geri kalan kısmında başıma bela olur musun? Benimle Evlenir misin?

03.jpg

03:03 Saatin Anlamı: Sana yakında evlenme teklifi edecek.

Sevdiğin kişi sana karşı olan aşkını ilanı aşk edecek ve aşkınızın kıvılcımları sayesinde gününüzün renklenmesine sebep olacaksınız. Karşınızda ki kişi aşkını sizlere ilan etmesiyle birlikte geleceğini sizlerin önüne serecek, iyi günde ve kötü günde sizinle hayatını paylaşmak isteyecektir. Arkadaşlık ile başlayan ilişkiniz için büyük bir adım atmanın tam zamanı! Sevdiğinizi mutlu edebilir ve bir ömür boyu beraberliğe ilk adımlarınızı atabilirsiniz. Evlilik teklifi almaya hazır mısın?

Saat 03:03 için evlilik teklifi sözleri

 • Uyurken göreceğim son, Uyandığımda göreceğim ilk sen olur musun? Benimle Evlenir misin?
 • Sen ben olmayı bırakıp, biz olalım mı? Benimle Evlenir misin?

04.jpg

04:04 Saatin Anlamı: Aşkınız dillere destan olacak

Hayatın da bulunan kişi seni senden daha çok severek hayatınızdaki yerini bulacaktır. Hayatının her anını sana adamış ve bütün ömrünü seninle geçirmek için gelecek planları yapmaya başlamış bulunmaktadır. Hayatında bulunan kişiyi kaybetmemeli ve bu duyguları sonuna kadar yaşamalısın. Senin yerinde olmak isteyen o kadar insan var ki bundan dolayı anın tadını çıkararak ömrünüzü feda edebilirsiniz.

Saat 04:04 için evlilik teklifi sözleri

 • Diyorum ki! Sana bir ömür boyu başımın etini yeme fırsatı sunuyorum. Benimle Evlenir misin?
 • Birlikte yaşamak değil, beraber yaşlanmak istiyorum? Benimle Evlenir misin?

05.jpg

05:05 Saatin Anlamı: Seninle gelecek hayali kuruyor

Hayatında bulunan kişi geleceğini süsleyecektir. Sabaha seninle birlikte uyanmak istiyor ve bir ömür bu duygunun tadına varmak istemektedir. Zamansız sürprizlere hazırlıklı olmalısınız. Böylelikle sevdiğiniz kişi tarafından büyük sürprizler ile karşı karşıya kalabilecek ve ansızın büyük heyecanlar yaşamanıza sebep olacaktır.

Saat 05:05 için evlilik teklifi sözleri

 • Güzelliğin kadar, güzel bir hayat yaşamak için benimle evlenir misin?
 • Tarih tekerrür etmeyecek ömrümün sahibi, evlenir misin benimle?

06.jpg

06:06 Saatin Anlamı: Rüyasında seni görüyor

06:06 saatini gören kişilerin sevdiği ile birlikte plan yapmak ya da görüşmek için en ideal gün olacağını söyleyebiliriz. Bugün sizler için hazırlanabilecek sürprizlere hazırlıklı olmalısınız. Aynı zaman da sevdiğinizden duyabileceğiniz gelecek ile ilgili planlara hazırlıklı davranmanız gerekmektir. Bugün sizin için evlilik teklifi planlarınız için en doğru zamanlar arasında bulunmaktadır. Sabahın erken saatin de sevdiğiniz tarafından mutlu edilmenin planları içerisinde olabilirsiniz.

Saat 06:06 için evlilik teklifi sözleri

 • Hayat boyu benimle aynı geceye uyuyup aynı sabaha uyanır mısın? Benimle Evlenir misin?
 • Seninle ağlamayı öğrendim. Peki! Seninle yaşamayı öğrensem çok görür müsün? Benimle Evlenir misin?

07.jpg

07:07 Saatin Anlamı: Rüyasında seninle çocuk yapıyor ????

Evlilik yolunda ilerleyen gençler 07:07 saati ile karşı karşıya kaldığında unutmamalıdır ki sevdiğiniz sizden sana benzeyen bir çocuğunuzun olmasının hayalini kurmaktadır. Böyle bir düşünceye sahip kişiler ile evlenerek ömrünüzün geri kalanını çok mutlu ve huzurlu bir şekilde geçirebilirsiniz. Çok şanslı olmalısınız ki sevdiğiniz kişi size hayranlık duyuyor ve çocuğunuzun da size benzemesini istiyor. Böylelikle sevdiğiniz bir ömür boyu birlikte olarak sevgi ve saygınızla dünyanın en güzel duygusu olarak karşımıza çıkan ebeveynlik duygusunu tatmak istemektedir.

Saat 07:07 için evlilik teklifi sözleri

 • Çocukların ilk aşkı annesi olurmuş. Sen de benim çocuğumun ilk aşkı olur musun? Benimle evlenir misin?
 • Geceleri uykun kaçtığında benimle aynı tavana bakar mısın?

08.jpg

08:08 Saatin Anlamı: Romantik kahvaltı hazırlamanı bekliyor

Güne başlarken sevdiğiniz ile birlikte kahvaltı yapmak birçok kişinin vazgeçilmez mutlulukları arasında yerini bulmaktadır. Bundan dolayı keyifli bir kahvaltı etme teklifi gelebilir ve geleceğe dair güzel sözler ya da planları hayata geçirebilirsiniz.

Yapacağınız kahvaltının unutulmaz bir anı olarak kalması için günün erken saatleri sevdiğinizi mutlu etmek için en ideal saatler arasında bulunmaktadır.

Saat 08:08 için evlilik teklifi sözleri

 • Daha yolun başındayız yolumuz uzun, bu yol da benimle yürümeye var mısın?
 • Evlilik aşkı öldürür diyorlar, Ölür müsün benimle?

09.jpg

09:09 Saatin Anlamı: Birlikte kurduğunuz hayalleri düşünüyor

Sevdiğiniz ile hayalini kurduğunuz geleceğe imza atmak için tam zamanı. Sevdiğiniz sizi mutlu edecek ve bir ömür birlikteliği imza atmak amacıyla size özel teklif ile gelecektir. Hayatınızda unutulmaz anların olacağına ve bir ömür mutlu olacağınıza inanmalı ve doğru kişi seçtiğinize emin olmalısınız. Sevdiğinizin söyleyeceği sözler karşısında şaşıracak ve ondan beklenmeyecek romantik sözler sayesinde bir ömür beraber olacaksınız.

Saat 09:09 için evlilik teklifi sözleri

 • Benimle yaşlansana, kitap okurum, çay demler şiir yazarım sana. Ha bir de her sabah şükrederim sonra da gözlerine bakar Amin derim!
 • Mutlu bir yuva ancak hayırlı bir eş ile olur! Eşim olur musun?

10.jpg

10:10 Saatin Anlamı: Seninle birlikte yaşlanmak istiyor

Sevdiğiniz bütün bir ömrünü sizinle beraber geçirmek ve beraber yaşlanmak için can atmaktadır! Sizin de desteğiniz ve şefkatiniz sayesinde çok mutlu günlerin gelmesine az kaldığını söyleyebiliriz. Sevdiğiniz beraber yaşlanmak istiyorsa sizin için mutlu bir hayat mücadelesi verecek ve problemler karşısında ayakta durarak hayatını size adamak istemektedir. Bu düşüncelere sahip olmak evlilik teklifi için ideal zamanın geldiğini simgelemektedir.

Saat 10:10 için evlilik teklifi sözleri

 • Uzun metrajlı bir aşk filminin baş rolünü benimle paylaşmaya var mısın?
 • Canıma can, yoluma yoldaş, kalbime huzur, hayatıma neşe katanım olur musun?

11.jpg

11:11 Saatin Anlamı: Sana sürprizler yaparak kalbini çalacak

Sevdiğiniz kişi gizli bir plan doğrultusunda plan yaparak sizi mutlu etmek için hazırlık yapıyor olmalı. Hayatınız da bulunan kişi küçük sürprizler ile hayatınızı renklendirecek hastalıkta ve sağlıkta sizinle olmak istemektedir. Küçük bir hediye hayatınızın unutulmaz anlarına sebep olacak anılar arasında yerini bulacaktır. Saat 11:11’e denk geldiğiniz unutmamalısınız ki hayatınızda ki kişi hayattaki şansınız ve yolunuzu ona göre çizeceğinizi simgelemektedir.

Saat 11:11 için evlilik teklifi sözleri

 • Seni görünce anladım yaşamayı, ağlarken gördüm yalnızlığı, seni kaybetmek istemiyorum. Benimle yeni bir dünya kurmak için var mısın?
 • Hayatım, bir resim çerçevesi gibi. Altın, gümüş olması hiç ama hiç önemli değil. İçini kaplayacak şey, yani sen en önemli detaysın. Hayatımın her anında benim detayım olmanı, benimle evlenmeni istiyorum.

12.jpg

12:12 Saatin Anlamı: Seni Ailesiyle Tanıştıracak

12:12’e denk gelen kişiler saatlerin anlamı ile uzun bir süre etkisi altında kalacaktır. Sevdiğiniz kişi ailesine sürekli sizden bahsetmekte ve gelecek planları için adım atmaya çalışmaktadır. Aynı zamanda ailesi ile sizi tanıştırarak ilk adımları atmanızı isteyecektir. Unutmamak gerekiyor ki bir kişi sizi ailesine anlatıyor ise geleceğin de ve hayatı boyunca sizi hayatında görmek istemektedir. Bu heyecan verici olayları atlatarak Evliliğe adım atabilirsiniz!

Saat 12:12 için evlilik teklifi sözleri

 • Bana göre sen benim olmalısın? Benimle evlenir misin?
 • İlk sevgililer günümüzde, Sevgi yolunda sevgimizi ölümsüzleştirmek için benimle evlenir misin?

13.jpg

13:13 Saatin Anlamı: Her saat aklından çıkmıyorsun

Sevdiğin kişi karşında utangaç ya da çekingen duruyor ise sizi fazlasıyla bağlandığını anlayabilir ve sizinle vakit geçirirken elinin ayağına dolandığını söyleyebiliriz. Zaman içerisinde bu utangaçlığı atarak sevdiğiniz ile yeni bir yola baş koyacaksınız. Her günü ve her saatini seninle geçirmek isteyen kişi sizi gerçekten çok seven ve size aşık birisidir! Böylelikle evlenmek için hiç bir şey için erken değildir. Tam zamanı işte bu diyebileceğiniz kişi ile birliktesiniz!

Saat 13:13 için evlilik teklifi sözleri

 • Her günü, her saati,  her saniyeyi seninle geçirmek istiyorum. Benimle evlenir misin?
 • Sor bakalım anangile, damat lazımmıymış?

13-001.jpg

13:13 Saatin Anlamı: Her saat aklından çıkmıyorsun

Sevdiğin kişi karşında utangaç ya da çekingen duruyor ise sizi fazlasıyla bağlandığını anlayabilir ve sizinle vakit geçirirken elinin ayağına dolandığını söyleyebiliriz. Zaman içerisinde bu utangaçlığı atarak sevdiğiniz ile yeni bir yola baş koyacaksınız. Her günü ve her saatini seninle geçirmek isteyen kişi sizi gerçekten çok seven ve size aşık birisidir! Böylelikle evlenmek için hiç bir şey için erken değildir. Tam zamanı işte bu diyebileceğiniz kişi ile birliktesiniz!

Saat 13:13 için evlilik teklifi sözleri

 • Her günü, her saati,  her saniyeyi seninle geçirmek istiyorum. Benimle evlenir misin?
 • Sor bakalım anangile, damat lazımmıymış?

14-001.jpg

14:14 Saatin Anlamı: Ne zaman evlilik teklifi edeceğini düşünüyor

Hayatınız da bulunan kişi ile birlikte evliliğe hazır mısınız? Sevdiğiniz kişi sizin için evlilik teklifi etmeyi düşünüyor ve bunun için planlara başlamış bile. Derin hisleriyle birlikte size açılacak ve bir ömür seninle geçirmek isteyecektir. Ömrünün sonuna kadar birlikte olmak isteyen birini hiç kimse kaçırmak istemez. Bundan dolayı hazır değilseniz bile hazır olmanız için çok kısa vaktiniz bulunuyor. Acele edin!

Saat 14:14 için evlilik teklifi sözleri

 • Soyadımı soyadına ekler misin?
 • Bana bir ömür boyu katlanır mısın?

15.jpg

15:15 Saatin Anlamı: Seninle tatil hayali kuruyor

Sevdiğin kişi seninle bir ömür geçirerek herkesten uzak bir yerde tatil yapmak ve kafanızı dağıtmanın planlarını yapmaktadır. Hayatın koşuşturmacasından yorulmanız doğrultusunda alacağınız evlilik teklifi sonunda bir tatil yapacak ve geçmişe bir çizgi çizeceksiniz. Mutlu günlerin yakın olduğunu ve sevdiğiniz ile bu mutlu anları paylaşarak hayatınızı renklendirebileceksiniz. Bu fırsatı değerlendirebilir ve anın tadını çıkararak keyfinize bakmalısınız.

Saat 15:15 için evlilik teklifi sözleri

 • Ömrümün geri kalanı olur musun?
 • Hayatını hayatıma katar mısın?

16.jpg

16:16 Saatin Anlamı: Onunla evlilik hayali kurup kurmadığını düşünüyor

Sizler için büyük fedakârlık gösteren, sevgisini ve saygısını yitirmeyen biri ile evlenmenin tam zamanı! Evlilik teklifi edebilir ve hayatınızın geri kalanını mutlu mesut geçirmenin fırsatını bulabileceğinizi simgelemektedir. 16:16 saatin anlamı sizlerin geleceğine büyük katkıda bulunarak önemli adım atmanızı sağlayacak en ideal saatler arasında yerini bulmaktadır. Anın tadını çıkarın ve vazgeçilmez anlara imzanızı atın!

Saat 16:16 için evlilik teklifi sözleri

 • Müsaitsen evlenebilir miyiz?
 • Önümüzdeki 50 yıl için başka bir planının yoksa evlenebilir miyiz?

17.jpg

17:17 Saatin Anlamı: Sana sahip olduğu için çok mutlu

Senin kurduğun hayaller ile sevdiğin kişinin hayalleri aynı olması ne kadar mutluluk verici değil mi? Kalbinizin karşılıklı olduğunu simgeleyerek geleceğe adım atmanızı sağlayacak bu saat ile vazgeçilmez anlara şahit olabilirsiniz. Sevdiğiniz ile birlikte aynı anda aynı şeyleri düşünmek birbirinize karşı anlayışınızı simgeleyecektir. Hayallerinizi süsleyen ve size saygıyla yaklaşan sevdiğiniz için planlarınızı harekete geçirebilir ve yeni bir dünya evine girebilirsiniz. Ruh eşinizi bularak geleceğinize katkıda bulunabilirsiniz. Sevdiğinizle birlikte mutlu, huzurlu ve sevgi dolu bir ömür geçirmenin tam zamanı!

Saat 17:17 için evlilik teklifi sözleri

 • Her yıl evlilik yıl dönümümüzü unuttuğum için bana trip atar mısın?
 • Bundan sonra hep aile çay bahçelerine gitmek için benimle evlenir misin?

18.jpg

18:18 Saatin Anlamı: Ruh eşi olduğunu düşünüyor

Herkesten daha şanslı olduğunun farkında mısın? Seni her şeyden ve herkesten çok seven bir ruh eşine sahip olmak dünya da en önemli unsurlar arasında yer alır. Hele ki bu durumun karşılıklı olması sizi yeni bir dünya evine girmenize sebep olacak, sevginiz ve saygınız ile birlikte mesut bir hayata sahip olacaksınız. Mutlu mesut bir yuva kurarak sevdiğinizin bir ömür yanınızda olmasını sağlayabilirsiniz. Anın tadını çıkarın, birbirinizi üzmemek için elinizden geleni yaparak evlilik teklifi ile sevdiğinizi mutlu edin!

Saat 18:18 için evlilik teklifi sözleri

 • Benimle evlen yoksa ben seninle evlenirim!
 • Artık teslimat adresiyle fatura adresi aynı olsun istiyorum!

19.jpg

19:19 Saatin Anlamı: İyi günde kötü günde birlikte olmak istiyor

Yıllar sonra geriye baktığınız da bütün anılar da senin olmanın hayalini kurmaktadır. 19:19 saati hayatınızı renklendirmenin ve gelecek için önemli planları sevdiğiniz ile paylaşmak için vazgeçilmez anlar arasında yerini bulmaktadır. Hayallerinizi gerçekleştirmenin ve romantik bir evlilik teklifi ile birlikte geleceğiniz için önemli adımlar atabilirsiniz. Mutlu ve huzurlu bir ömür de kim sevdiğinin yanında olmasını istemez ki?

Saat 19:19 için evlilik teklifi sözleri

 • Ben tek maaşla geçinemiyorum evimin ikinci maaşı olur musun?
 • Salonda uyuyakaldığımda kalk yerine yat diyenim olur musun?

20.jpg

20:20 Saatin Anlamı: Hayatına anlam kattığını düşünüyor

20:20’e denk gelen kişiler saat anlamını merak ederek hayatının en mesut haberini duymak için can atacaktır. Sevdiğin kişi ömrünün geri kalanı olmanız için hayal kuruyor ve bu hayalleri gerçekleştirmek için olağanüstü planlar yapmaktadır. Sevdiğinizin gününü aydınlatmanın ve renklendirmenin tam zamanı! Ömrünüzün geri kalanını sevdiğiniz ile birlikte geçirebilir ve mutlu bir evlilik için önemli adımları atabilirsiniz.

Saat 20:20 için evlilik teklifi sözleri

 • Cebinde benimle aynı evin anahtarını taşır mısın?
 • Benimle aynı evin faturasına “oha!” der misin?

21.jpg

21:21 Saatin Anlamı: Seninle birlikte gelecek hayali kuruyor

Aşk bacayı sarmasıyla birlikte sevdiğin kişi seninle ilgili gelecek planlar içerisine girmiş bulunmaktadır. Doğru bir insan olduğuna inanıyor ve seninle ilgili hayallerini gerçekleştirmenin planlarını hayata geçireceği anlamına gelmektedir. Gelecek hayalleri içerisinde bir ömür mutlu olmak ve en önemli sana benzeyen çocuk sahibi olmak yerini bulmaktadır. Ciddi ve büyük hayallerinizi gerçekleştirecek en ideal zaman!

Saat 21:21 için evlilik teklifi sözleri

 • Benimle ortak bir hafızaya, ortak bir geçmişe ve anılara sahip olmak ister misin?
 • Nasıl ki adımla beraberdim şimdiye kadar hayatımın geri kalanında da seninle olmak istiyorum!

22.jpg

22:22 Saatin Anlamı: Yarı yolda bırakmandan korkuyor

Hayallerini gerçekleştirmek ve sevdiği ile birlikte bir ömür geçirmek isteyenler için en ideal saatler arasında yerini alarak sevdiğinizi hatıra olarak değil hayatınız da olmanızı sağlayacaktır. Sevdiğiniz ile ilgili gelecek planlarınızı onunla paylaşmalı ve geleceğiniz için önemli adımları atabilirsiniz. Kulağa hoş gelecek romantik bir teklif ile birlikte sevdiğinizin kalbini çelebilirsiniz! Geleceğinizi süsleyerek vazgeçilmez anılar oluşturabilirsiniz.

Saat 22:22 için evlilik teklifi sözleri

 • Hayat boyu bu filmin başrolünde benimle oynar mısın?
 • Son nefesime kadar gözlerinin içinde gülmeme izin verir misin?

22-24.jpg

23:23 Saatin Anlamı: Sana mesaj atacak az sonra ????

Sevdiğinizin gözleri sizden başkasını görmüyor ve dünya da bir tek sizin varlığınızı hissetmektedir. Böyle delicesine seven ve aşkına sahip çıkacak birini kaybetmemeli ve gelecek için güzel sürprizler hazırlayarak hayatınızı neşelendirme fırsatını bulabilirsiniz. Sevdiğiniz tarafından çok fazla sevildiğinizi unutmamalı ve geleceğinizi süsleyerek tek varlığınızı kaybetmek için geç kalmayın. Evlenin onunla! Vakit kaybetmeyin. Sevdiğinize kadar ne kadar özel bir insan olduğunu hissettirmenin zamanını yakalayarak ilkiniz ve sonsuzunuz olacağınızı belirtin.

Saat 23:23 için evlilik teklifi sözleri

 • Her günü, her saati, her saniyeyi seninle beraber geçirmek istiyorum!
 • Sonsuza dek seni hiç yalnız bırakmamama izin verir misin?

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Sizlerin seslerinizi duyurabilmek için yorum yapmayı ihmal etmeyin. Dikkat çeken yorumları sizlerin sesinizi duyurmak için haberleştiriyoruz. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.